کاربر گرامی به ترجمه بازار خوش آمدید .
سه شنیه 29 مهر 1399
tarjomebazar
 

پرداخت آنلاین و غیر آنلاین

  
 

به سیستم پرداخت آنلاین ترجمه بازار خوش آمدید.


روش اول پرداخت هزینه ترجمه - پرداخت آنلاین

در این روش کلیه دارندگان کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم کارت خود قادر خواهند بود که پرداخت خود را به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان ممکن و در هر ساعت از شبانه روز انجام دهند.


مراحل ساده روش پرداخت آنلاین در ترجمه بازار به صورت زیر است:

با کلیک بر روی گزینه پرداخت آنلاین به صفحه ای هدایت می شوید که با واردکردن مشخصات خود و شماره سریال پروژه (درج شده در پیش فاکتور) و میزان وجه و کلیک بر روی پرداخت به درگاه بانکی متصل خواهید شد

ورود به صفحه پرداخت آنلاین


توجه: در این روش شما با کارت های بانکی تمامی بانک های عضو شبکه شتاب قادر به پرداخت می باشید و برای پرداخت وجه از درگاه بانک ملت و درگاه بانک پاسارگاد استفاده می نمائید و هیچ محدودیتی از نظر نوع کارت بانکی که دارید نخواهید داشت.

در روش آنلاین، پس از انجام پرداخت رسید واریز وجه را مشاهده خواهید نمود که یک نسخه از این رسید به همراه اطلاعات مربوط به پروژه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد و پس از پرداخت نیاز به هیچ اقدام دیگری از سوی شما نخواهد بود.

روش دوم پرداخت هزینه ترجمه - پرداخت غیرآنلاین یا کارت به کارت

این روش مخصوص مشتریانی است که با پرداخت آنلاین آشنایی ندارند و یا رمز دوم کارت خود را ندارند و استفاده از این روش کمی مشکل تر از روش آنلاین است

در این روش در ابتدا بایستی اطلاعات شماره کارت های مرکز ترجمه بازار که در پائین صفحه آمده اند را یادداشت نمائید.

ذر مرحله بعد شما باید پرداخت خود را با استفاده از یکی از دستگاه های خودپرداز بانکی یا سایر روش ها انجام دهید و اطلاعات پرداخت مثل شماره پیگیری را یادداشت نمائید.

در انتها می بایست شماره پیگیری پرداخت بانکی خود را در صفحه ثبت پرداخت بانکی در سایت ترجمه بازار، ثبت نمائید یا تصویر رسید را تلگرام نمائید.

توجه: در این روش برای ثبت پرداخت خود حتماً باید پس از انجام پرداخت بانکی به صفحه ثبت پرداخت بانکی وارد شوید و فرم ثبت پرداخت را کامل کنید.


 

پرداخت غیرآنلای

 ورود به صفحه اصلی