ترجمه اندونزیایی به فارسی و فارسی به اندونزیایی

اندونزی(Indonesia)، به بزرگترین مجمع الجزایر جهان خوش آمدید! 

اندونزی را باید بزرگترین مجمع‌الجزایر دنیا دانست. کشوری متشکل از 17هزار جزیره کوچک و بزرگ که به شکل دولتی واحد اداره می‌شوند . حدود 75% از مساحت کشور اندونزی را آب‌ها تشکیل داده‌اند. این کشور در گذشته تحت تصرف هلند بود که پس از استقلال به اندونزی تغییر نام داد. جنگل‌های استوایی و جزایر آتشفشانی از ویژگی‌های زیست محیطی این کشور است. در ادامه در مورد زبان اندونزیایی و ترجمه اندونزیایی صحبت خواهیم کرد.

ترجمه اندونزیایی

نگاهی کوتاه به زبان اندونزیایی


زبان اندونزیایی برگرفته از زبان مالایی است که شباهت‌های بسیار زیادی با آن دارد و از زمان استقلال اندونزی به زبان رسمی این کشور تبدیل شده است. هنوز هم در تعدادی از جزایر این کشور زبان‌های بومی مثل: جاوه‌ای یا سوندایی وجود دارد ما در اکثر مناطق زبان اندونزیایی به کار می‌رود. در زبان اندونزیایی واژگان بسیاری از دیگر زبان‌ها مثل عربی، اسپانیایی، ایتالیایی، هلندی و یا حتی فارسی دیده می‌شود. خطوط این زبان به لاتین بوده و از 26 حرف تشکیل شده است.

ترجمه تخصصی اندونزیایی به فارسی و فارسی به اندونزیایی


سالانه بسیاری از تجار ایرانی مشغول به فعالیت در حوزه صادرات و واردات از کشور اندونزی هستند. به دلیل رونق صنایعی چون برنح قهوه و کائوچو در اندونزی، استقبال زیادی از شرکت‌های بازرگانی اندونزیایی شده است. شما تاجر عزیزی که قصد مراودات مالی با تجار اندونزیایی را دارید باید دقت داشته باشید که در چنین شرایطی ترجمه تخصصی متون حقوقی و بازرگانی از جمله: قراردادها، اسناد و مدارک و غیره باید به صورت دقیق و روان ترجمه شوند. از طرفی تمام مکاتبات صوتی شما با طرفیت اندونزیایی باید به شکلی تخصصی و موبه مو ترجمه شود. مجموعه ترجمه بازار به کمک مترجمین متخصص خود که همگی از فارغ‌التحصیلان رشته‌های حقوق و مدیریت هستند می‌تواند ترجمه تخصصی اندونزیایی به فارسی را با بالاترین کیفیت ممکن و با تضمین 100درصدی انجام دهد. فقط کافی‌ست برای استفاده از خدمات وارد وب سایت ترجمه بازار شوید.

جاکارتا پایتخت اندونزی و از پایتخت‌های مهم جهان اسلام است. این شهر مقر ادارات و سازمان‌های دولتی‌ست و از طرفی مرکز اقتصادی، سیاسی، فرهنگی اندونزی نیز هست. به دلیل اشغال این کشور توسط هلندی‌ها، امروزه آثار هنری و معماری بسیاری از فرهنگ هلند را در این شهر می‌بینیم. این شهر در منطقه‌ای بسیار قدیمی بناشده است و گفته می‌شود این منطقه زادگاه انسان‌های نخستین بوده است. روطبت شدید و پر بارش بودن این شهر از دلایل سیلابی بودن دائمی این شهر است. به همین دلیل در اکثر نقاط این شهر از خیابان‌ها و بزرگراه‌های دو طبقه استفاده شده است. اگر قصد مهاجرت، ادامه تحصیل یا تجارت را دارید حتما به ترجمه اندونزیایی نیاز پیدا خواهید کرد.

ترجمه فوری اندونزیایی


اگر قصد ترجمه متنی اندونزیایی را دارید و زمان زیادی برای این کار ندارید باید بدانید که ترجمه بازار در چنین مواقعی متن شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ترجمه خواهد کرد. در چنین مواقعی بدون هیچگونه محدودیتی تمام متون شما ترجمه خواهند شد و با بالاترین کیفیت در اسرع وقت تحویل شما می‌گردند.

ترجمه فوری اندونزیایی مناسب افرادی مثل: تجار، مهاجرین یا دانشجویانی‌ست که می‌خواهند در زمان کوتاهی متنی را با کیفیت بالا ترجمه کنند. در این قبیل پروژه‌ها هم زمان از چند مترجم استفاده خواهد شد تا از کیفیت کار کاسته نشده اما به سرعت کار افزوده شود.

 

الـــو ترجمــــه بــــازار؟

ترجمه کتاب اندونزیایی به فارسی  


 

ترجمه کتاب اندونزیایی به فارسی یکی از خدمات ترجمه بازار به جامعه علمی، فرهنگی و ادبی کشور است. ترجمه کتاب با ترجمه متون دیگری مانند: مقاله یا متنی کوتاه تفاوت‌های بسیاری دارد. در ترجمه کتاب باید از مترجمی کاملا مسلط بر زبان مبدا و مقصد استفاده کرد. مترجمی که با دستورزبان آشنایی داشته و تجربه مناسبی در ترجمه کتاب داشته باشد. ترجمه کتاب اندونزیایی به فارسی یا بالعکس در ترجمه بازار توسط چنین مترجمینی انجام خواهد شد و کتاب ترجمه شده با گارانتی کیفیت تحویل خواهد گردید. حفظ محتوای اولیه کتاب در زمان ترجمه و رعایت آرایه‌های ادبی در طی مراحل ترجمه کتاب باعث بهبود کیفیت ترجمه خواهد شد. تجربه نشان داده است که ترجمه جذابی از یک کتاب به فروش بیشتر آن کتاب نیز کمک کرده است.

 

این زبان اندونزیایی‌ست که از 26 حرف تشکیل شده به خط لاتین نیز نگارش می‌شود. این زبان به گویش مالایی بسیار شباهت دارد به نوعی که مردانی که به این دو زبان صحبت  می‌کنند براحتی می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. اکثر واژگان این زبان وام گرفته از زبان هلندی و دوره استعمار است. حتی جالب است که بدانید واژگانی از زبان فارسی نیز در این زبان وجود دارد. این زبان علاوه بر اندونزی در تیمور شرقی و سورینامی و مالزی نیز صحبت می‌شود.

ترجمه اندونزیایی

سفارش ترجمه اندونزیایی به فارسی


خدمات ترجمه بازار بالاترین کیفیت را در میان تمام مترجمین آنلاین دارد. برای شما که قصد دارید تا متن اندونزیایی را به فارسی ترجمه کنید همین حالا قیمت‌های ویژه‌ای در نظر گرفتیم که برای مشاهده آن می‌توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید. جهت اطمینان خاطر شما باید گفت که تمام مترجمین ترجمه بازار از طریق آزمون‌ و پیش شرط قبولی در آن استخدام می‌شوند و به طور مستمر تحت نظارت مترجمین ارشد هستند تا از کیفیت ترجمه‌های اندونزیایی کاسته نشود.

برای سفارش ترجمه روش‌های متنوعی وجود دارد که بهترین روش استفاده از فرم ثبت سفارش آنلاین موجود در وب سایت است که در کمتر از یک ساعت پس از ثبت سفارش برآورد قیمت ترجمه را به شما اعلام خواهد نمود. پس از آن می‌توانید با پرداخت آنلاین هزینه ترجمه، به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

ترجمه اندونزیایی

ترجمه اندونزیایی

ترجمه اندونزیایی به فارسی

ترجمه اندونزیایی

ترجمه اندونزیایی

ترجمه فارسی به اندونزیایی

قیمت ترجمه اندونزیایی به فارسی و بالعکس


قیمت ترجمه اندونزیایی به فارسی در ترجمه بازار با پایین‌ترین نرخ امکان پذیراست. برای تعیین قیمت ترجمه از سه معیار کلی استفاده می‌شود. اولین معیار تعداد کلمات متن است. قیمت ترجمه بر اساس قیمت هر کلمه از متن مشخص می‌شود. نگران نباشید اگر متنی چندین صفحه‌ای دارید می‌توانید از تخفیفات پلکانی ترجمه بازار استفاده کنید. سرعت ترجمه نیز معیاری دیگر در تعیین قیمت است. 

اگر عجله‌ای ندارید پس نگران افزایش هزینه نباشید اما در صورتی که باید متن شما در زمان کوتاهی ترجمه شود شامل افزایش قیمت خواهید شد. معیار بعدی در قیمت ترجمه، کیفیت آن است. اگر متن شما یک متن عمومی‌ست و در آن از اصطلاحات یا لغات تخصصی خبری نیست پس ترجمه شما با کمترین قیمت ممکن ترجمه خواهد شد در غیر این صورت شامل افزایش قیمت خواهید شد

ترجمه انواع فایل‌ها و فرمت‌ها​

ترجمه سازمانی یکی از خدمات ویژه شرکت‌های بازرگانی‌ست که با شرکای اندونزیایی خود در حال مذاکره کتبی یا تلفنی هستند. مترجمین تخصصی ترجمه بازار با تسلط بر زبان اندونزیایی کمک بسیار زیادی به پیشبرد مذاکرات شما با شرکای اندونزیایی خواهند کرد لذا پیشنهاد ما استفاده از مترجمین اندونزیایی ترجمه بازار است.

5/5 - (6 امتیاز)