ترجمه اوکراینی به فارسی و فارسی به اوکراینی

اوکراین (Ukraine)، به سرزمین انقلاب نارنجی خوش آمدید! 

اوکراین کشوری در شرق اروپا به پایتختی کیف با جمعیتی بیش از 40 میلیون نفر است. زبان اصلی مردم این کشور اوکراینی‌ست اما بسیاری از مردم آن به زبان روسی هم مکالمه می‌کنند. اوکراین دومین کشور وسیع بعد از روسیه در قاره اروپاست که نشان دهنده وسعت آن در قاره سبز است. این کشور از 24 استان تشکیل شده است که بخش کریمه بتازگی به بخش خودمختار این کشور تبدیل شده است. این کشور در سال 1991 استقلال خود را از اتحاد جماهیر شوروی اعلام و از آن تاریخ به بعد در عرصه سیاست کشوری کاملا مستقل نام گرفته است.

ترجمه اوکراینی

نگاهی کوتاه به زبان اوکراینی


زبان اوکراینی شاخه‌ای از زبان اسلاوی است که در آن از الفبای سیریلیک استفاده می‌شود. خط سیریلیک همان خطوط بکار رفته در الفبای روسی است که از الفبای یونانی منشا گرفته است. به طور میانگین در پایتخت اوکراین نیمی از جمعیت به زبان روسی و نیمی دیگر به زبان اوکراینی سخن می‌گویند. در کل به جز مناطق روستایی نشین کشور که زبان اوکراینی رواج بسیار دارد در مناطق شهری و مخصوصا شهرهای مرکزی از زبان روسی برای مکالمه استفاده می‌کنند.

ترجمه تخصصی اوکراینی به فارسی 


زبان اوکراینی زبانی‌ست که از قواعد نگارشی و دستوری زبان روسی تبعیت می‌کند و شباهت‌های بسیاری میان این دو زبان اسلاو وجود دارد. ترجمه چنین زبانی آن هم به صورت تخصصی کار ساده‌ای نیست و نیاز به تجربه و تبحر مترجم دارد. مترجم چنین زبانی باید آشنایی کامل با فرهنگ و واژگان داشته و کاملا بر این زبان مسلط باشد. 

اگر نیاز به ترجمه تخصصی اوکراینی به فارسی یا بالعکس را دارید حتما به کمک یک مترجم نیاز پیدا خواهید کرد. ترجمه چنین متونی نیاز به درک مطلب قوی خواهد داشت. مترجم باید موبه‌موی متن را به درستی ترجمه کرده و به  صورت تایپ شده در اختیار شما قرار دهد. لازم به ذکر است تمام ترجمه‌ها گارانتی ترجمه دارند بدین معنی که مترجمین ترجمه بازار پس از اتمام کار خود متعهد خواهند بود که طی 72 ساعت پس از تحویل پروژه هر نوع ایراد احتمالی را برطرف سازند. پس برای ترجمه تخصصی متون اوکراینی به ترجمه بازار اعتماد کنید. 

کیف پایتخت اوکراین و مرکز فرهنگی،هنری و اقتصادی این کشور است. رودخانه دنیپر این شهر را به دونیم غربی و شرقی تقسیم کرده است که این دو بخش در مجموع بیش از 3.5 میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر با دارا بودن سه کلیسای قدیمی یکی از مراکز مهم مسیحیان ارتودوکس در جهان است. کیف از سالیان دور مقر پادشان روس تبار بود به طوری که امروزه با عنوان مادر شهرهای روسیه از آن یاد می‌شود. اگر به هر دلیل نیاز به ترجمه اوکراینی به فارسی داشتید کافی‌ست همین حالا با مترجمین ما در ترجمه بازار تماس بگیرید تا ترجمه ‌ای با کیفیت و بدون ایراد داشته باشید.

ترجمه فوری اوکراینی به فارسی 


ترجمه فوری اوکراینی به فارسی به معنای این است که متن شما در مدت زمان بسیار کوتاهی ترجمه و به صورت تایپ شده در اختیارتان قرار می‌گیرد. این نوع ترجمه نیاز به تسلط مترجم بر زبان اوکراینی دارد. مترجم باید با اصول و قواعد زبان اوکراینی آشنایی کامل داشته باشد. بدین ترتیب می‌تواند ترجمه‌ای روان از متن شما انجام دهد. 

ترجمه فوری مناسب اشخاص حقیقی یا حقوقی‌ست که برای انجام مراودات مالی یا مکاتبات نیاز به ترجمه متونی خاص مثل نامه، قرارداد یا غیره… دارند. چنین متونی نیاز به ترجمه رسمی نداشته و براحتی می‌توانید بدون دغدغه و با پرداخت هزینه‌ای بسیار ناچیز تمام متون خود را به فارسی ترجمه کنید. 

 

الـــو ترجمــــه بــــازار؟

ترجمه انواع فایل‌ها و فرمت‌ها​

زبان اوکراینی و ترجمه متون تخصصی این زبان به فارسی یکی از خدمات ترجمه بازار به تجار و شرکت‌های تجاری‌ست که با شرکای خود در کشور اوکراین در حال مکاتبه یا مذاکره هستند. ترجمه متونی مانند: نامه یا قرارداد را ترجمه سازمانی می‌نامیم. مترجمین ترجمه بازار متخصص ترجمه متون سازمانی هستند.

ترجمه کتاب از زبان اوکراینی به فارسی  


اوکراین و جغرافیای آن طی قرن‌های گذشته زادگاه یا آرامگاه بسیاری از دانشمندان و فلاسفه بزرگی از جمله سرگئی وینوگرادسکی شیمیدان نابغه و شموئل یوسف آگنون برنده جایزه نوبل ادبیات بوده است. فرهنگ غنی مردمان اوکراین که از فرهنگ روسی منشا گرفته است باعث شده تا مترجمین بسیاری از تمام نقاط دنیا اقدام به ترجمه کتب اوکراینی کنند. در ایران نیز مترجمینی طی سال‌های گذشته آثار فاخر ادبیات اوکراین را به فارسی ترجمه کرده‌اند. رمان زنبورهای خاکستری اثر آندری کورکوف از ان جمله کتاب‌های اوکراینی‌ست که توسط مترجمین فارسی زبان به فارسی ترجمه شده است. اگر نیاز به ترجمه کتابی از زبان اوکراینی به فارسی را دارید همین حالا سفارش خود را در ترجمه بازار ثبت کنید تا با تضمین کیفیت 100% همراهتان باشیم.

 

سفارش ترجمه اوکراینی به فارسی


قطعا ضرب‌المثل “هرچقدر پول بدی همون قدر آش میخوری” را شنیده‌اید. بله همینطور است. در فرایند ترجمه نیز همین موضوع صادق است. بسیاری از افرادی که نیاز به ترجمه متن، کتاب یا هر سندی دیگری دارند باید بدانند کیفیت ترجمه بسیار حائز اهمیت است. بهمین منظور ما در ترجمه بازار شرایطی را فراهم کرده‌ایم که بتوانید با استفاده از آن سفارش ترجمه خود را براحتی ثبت و با پرداخت هزینه آن به صورت آنلاین، متن ترجمه شده را در موعد مقرر به شکل تایپ شده تحویل بگیرید. 

برای سفارش ترجمه اوکراین کافی‌ست همین حالا از طریق فرم ثبت سفارش طلاعات لازم را برای ما ارسال کنید تا پس از برآورد هزینه ترجمه، با تایید شما فرایند ترجمه را آغاز کنیم. لازم به ذکر است پس از ثبت سفارش حداکثر ظرف یک ساعت پیش‌فاکتور جهت پرداخت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

قیمت ترجمه اوکراینی به فارسی و بالعکس


قیمت ترجمه اوکراینی به فارسی و بالعکس در ترجمه بازار بسیار مقرون به صرفه است. این قیمت براساس تعداد کلمات هر متن مشخص می‌شود. البته با افزایش تعداد کلمات تخفیفات پلکانی نیز فعال می‌شود تا درهزینه‌های شما صرفه‌جویی کنیم. فاکتوردیگر در قیمت ترجمه اوکراینی، سرعت ترجمه است. اگرترجمه باید در مدت زمان کوتاهی انجام شود از طریق فرم ثبت سفارش اعلام کنید تا در پیش فاکتور شما لحاظ گردد. در هر صورت ترجمه بازار با شکستن نرخ‌های نجومی در ترجمه، آمادگی دارد تا متون اوکراینی را با بالاترین کیفیت و تضمین شده ترجمه کند.

ترجمه اوکراینی

ترجمه اوکراینی

ترجمه فارسی به اوکراینی

ترجمه اوکراینی

ترجمه اوکراینی

ترجمه اوکراینی به فارسی

5/5 - (2 امتیاز)