ترجمه تخصصی زبان های زنده دنیا

ترجمه تخصصی متون و مکاتبات روشی برای ارتباط با سایر کشورها و افراد بین‌المللی است. ترجمه تخصصی نه تنها در پروژه‌های تحقیقاتی و دانشگاهی بلکه در تجارت، کمپین‌های بازاریابی، تولید محتوا و … چند زبانه تاثیر مستقیم دارد. به عنوان مثال دانشجویانی که قصد نوشتن مقاله دارند، فرصت کافی برای ترجمه کتاب‌های خارجی در اختیار ندارند. یا شرکت‌های تجاری بین‌المللی بیشتر جلسات و ارتباطات خود را با سایر کشورهای جهان برقرار می‌کنند. افراد زیادی محتوای آموزشی یا طنز تولید می‌کنند و برای جذب مخاطب بیشتر در شبکه‌هایی مثل یوتیوب باید به زبان‌های مختلف با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. در این مواقع است که به اهمیت ترجمه تخصصی به زبان‌های مختلف پی می‌بریم.

خدمات ترجمه تخصصی متون به تمام زبان های زنده دنیا در ترجمه بازار

خدمات ترجمه

در ترجمه بازار متون از زبان‌های مختلفی به فارسی یا بالعکس ترجمه می‌شوند. از ترجمه یک متن کوتاه تا ترجمه کتابی چند صد صفحه‌ای. ما برای ترجمه متون شما به زبان‌های مختلف، مترجمین حرفه‌ای را گلچین کرده‌ایم که هر یک تجربه کافی در زبان مورد نظرتان را دارند. اگر نیاز به ترجمه‌ای غیر از زبان انگلیسی دارید می‌توانید از میان زبان‌های روبرو یکی را انتخاب کنید.

ترجمه تخصصی شامل مراحل مختلفی است که از ترجمه متن شروع شده و به درک مطلب و شناخت زبان مقصد منتهی می‌شود. قدم اول در ترجمه تخصصی درک مطلب خوب است. مترجم تا زمانی که درک درستی از موضوع و متن نداشته باشد نمی‌تواند ترجمه دقیقی داشته باشد. آشنایی با لغات و اصطلاحات تخصصی در زمینه‌های مختلف  به مترجم کمک خواهد کرد تا ترجمه‌ای صحیح و قابل استناد از متن داشته باشد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم حتما از مترجمینی استفاده کنید که تحصیلات مرتبط با موضوع متن شما داشته باشند.

ترجمه دقیق و تخصصی متون غیر انگلیسی بخشی دیگری از فرآیند ترجمه بازار است. مترجمین مسلط بر زبان‌های غیر انگلیسی باید از تسلط کافی در زبان مقصد برخوردار باشند. به همین دلیل ما در ترجمه بازار از مترجمین تخصصی با دانش علمی و ادبی کافی استفاده می‌کنیم تا ترجمه بازار به عنوان مرکز حرفه‌ای ترجمه شناخته شود.

ترجمه‌ زبان‌های تخصصی پر کاربرد


مطمئنا تمام زبان‌های موجود در جهان برای بیشتر مردم کاربردی نیستند و تنها تعدادی از آن‌ها در مسائل مهم نقش اساسی دارند. ترجمه بازار تلاش کرده با ارائه خدمات در زمینه برگردان تمام زبان‌های کاربردی جهان اعم از انگلیسی، زبان‌ کشورهای اروپایی، آسیای شرقی، عربی، روسی، هندی، ارمنی، ترکی استانبولی و … خدمات گسترده‌ای به مشتریان خود ارائه داده و رضایت آن‌ها را جلب کند.

ترجمه تخصصی زبان انگلیسی

ترجمه انگلیسی


 بر این اساس اولین جایگاه را به زبان انگلیسی می‌توان داد که در بیشتر از 106 کشور جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشتر کتب و مجلات علمی به این زبان نوشته شده است؛ به همین دلیل دانشجویان و اساتید تلاش می‌کنند با کمک این زبان اطلاعات علمی خود را افزایش داده و تحقیقات خود را در سطح بین‌المللی انتقال دهند. بنابراین این افراد به مترجمین حرفه‌ای برای مطالعه کتب و مقالات علمی به مترجم انگلیسی به فارسی و برای چاپ مقالات خود در مجلات و ژورنال‌های معتبر خارجی به مترجم فارسی به انگلیسی نیاز خواهند داشت.

ترجمه تخصصی زبان آلمانی

ترجمه آلمانی


زبان آلمانی یکی از زبان‌هایی است که در اروپای مرکزی کاربرد بسیاری داشته و به عنوان زبان رسمی چندین کشور مثل اتریش و سوئیس به شمار می‌رود. ترجمه آلمانی به صورت تخصصی پس از انگلیسی در جایگاه دوم زبان‌های پرطرفدار در ایران قرار دارد. به علت وجود شرکت‌های اقتصادی بزرگ و دانشگاه‌های سطح بالا در این کشور، شرکت‌های تجاری ایرانی و دانشجویان زیادی به ترجمه تخصصی زبان آلمانی نیاز پیدا می‌کنند. البته نباید فراموش کنیم که آلمانی یکی از سخت‌ترین زبان‌های موجود در جهان است و مترجمین آن باید از تبحر بالایی برخوردار باشند تا کیفیت ترجمه تخصصی به سطح ایده‌آل برسد.

ترجمه تخصصی زبان عربی

ترجمه عربی


زبان عربی نیز یکی از زبان‌هایی است که تقاضای ترجمه تخصصی برای آن در کشور ما زیاد است. با توجه به ادبیات غنی عرب، افراد زیادی درخواست ترجمه متون عربی به  صورت تخصصی را دارند. از سوی دیگر با تشکیل اتاق بازرگانی مشترک بین ایران و امارات، شرکت‌های ایرانی زیادی روابط تجاری خود را در زمینه‌های مختلف دارویی، بهداشتی، خوراکی و … با شرکت‌های اماراتی آغاز کردند. بنابراین برای برقراری ارتباط و برگزاری جلسات، ضرورت ترجمه عربی به شکل تخصصی کاملا احساس می‌شود.

ترجمه تخصصی زبان چینی


امروزه با توجه به گسترش روزافزون سطحترجمه چینی روابط تجاری ایران و چین و دشواری یادگیری این زبان پرتکلم، بسیاری از افراد و شرکت‌ها نیاز به ترجمه تخصصی زبان چینی دارند تا بتوانند ارتباطات خود را با شرکای چینی تقویت کنند. سایت ترجمه بازار با داشتن مترجمین متخصص و مسلط به ترجمه چینی به صورت تخصصی می‌تواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 

ترجمه تخصصی زبان اسپانیایی


شاید این نکته برای شما جالب توجه باشد که حدود 500 میلیون نفر در دنیا به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند و زبان رسمی 22 کشور جهان اسپانیایی است. به همین جهت سایت ترجمه بازار با گرد هم آوردن مترجمین مسلط به زبان اسپانیایی خدمات گسترده‌ای از جمله ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه تخصصی کتاب، اسناد اداری و تجاری، اعزام مترجم همراه و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین با گسترش روابط تجاری میان ایران و اسپانیا، توجه ویژه‌‌ای به ترجمه اسپانیایی به صورت تخصصی شده است. برای ترجمه متون عمومی و بی اهمیت می‌توانید از مترجم اسپانیایی به فارسی گوگل استفاده کنید.

ترجمه تخصصی زبان ژاپنی


زبان ژاپنی به 4 شکل نوشتاری مختلفترجمه ژاپنی نگارش می‌شود که این باعث سختی کار ترجمه تخصصی این زبان شده است. تاریخ پیدایش این زبان مشخص نیست اما امروزه بیش از 120 میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می‌کنند. زبان ژاپنی پراکندگی ندارد و اغلب سخنوران آن در ژاپن و تعداد بسیار محدودی در کره و تایوان وجود دارند. برای اینکه بتوانید متون ژاپنی را به صورت تخصصی ترجمه کنید باید از همان ابتدا بدانید که کار سختی پیش رو دارید. برای آشنایی بیشتر با ژاپن و ترجمه ژاپنی کلیک کنید.

ترجمه تخصصی آذربایجانی


ترجمه آذربایجانیزبان ترکی آذربایجانی به دو گویش جمهوری آذربایجان و آذربایجان ایران صحبت می‌شود. این دو زبان تفاوت چندانی باهم ندارند و تنها عمده آن‌ها در تعدادی از واژگان است. واژگان بسیاری از زبان فارسی و عربی در زبان آذری دیده می‌شود که خود نمایانگر قرابت فرهنگی میان این کشورهاست. اگر قصد ترجمه تخصصی متن از زبان آذری به فارسی یا فارسی به آذری را دارید همین .حالا برای آشنایی بیشتر وارد صفحه ترجمه آذربایجانی‌ شوید

ترجمه تخصصی هلند


زبان هلندی به دو گویش هلندی (Dutch) و هلندی-بلژیکی (Flemish) تقسیم بندی کرد. با وجود شباهت‌های میان این دو زبان، تفاوت‌هایی نیز در آن‌ها دیده ‌می‌شود. اما این تفاوت حتی کمتر از دو گویش انگلیسی و امریکایی‌ست. اگر نیاز به ترجمه متون هلندی دارید می‌توانید از مترجمین هلندی ما کمک بگیرید. برای آشنایی بیشتر با زبان هلندی و ترجمه هلندی کلیک کنید.

ترجمه تخصصی  پرتغالی


زبان پرتغالی متداول‌ترین زبان در نیمکرهترجمه پرتغالی جنوبی کره زمین است. بیش از 250 میلیون نفر در دنیا به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند که بیشتر آن‌ها در خارج از خاک پرتغالی و در کشورهای دیگر(از جمله برزیل)هستند. برای اینکه بتوانید ترجمه تخصصی پرتغالی با کیفیتی داشته باشید باید از یک مترجم انسانی باتجربه کمک بگیرید نه از مترجم‌های آنلاین مثل گوگل ترنسلیت. مجموعه ترجمه بازار آماده است تا متن شما را با بهترین کیفیت و کمترین زمان به صورت تخصصی ترجمه کند. برای آشنایی بیشتر با زبان پرتغالی و ترجمه پرتغالی کلیک کنید.

ترجمه تخصصی فرانسوی


زبان فرانسوی یکی از زبان‌های پرکاربرد و دارای پراکندگی بسیار است. در تمام قاره‌ها اثراتی از زبان فرانسوی دیده می‌شود. قاره آفریقا بیشترین فرانسوی زبان‌ها را در خود جای داده است. برای اینکه با این زبان دیپلماتیک آشنا شوید کافی‌ست وارد صفحه ترجمه فرانسوی شوید. مترجمین فرانسوی در ترجمه بازار آماده ترجمه تخصصی فرانسوی به فارسی در کمترین زمان و بالاترین کیفیت هستند.

ترجمه تخصصی روسی


زبان روسی شامل بیش از 250 میلیون روسیترجمه روسی زبان در سراسر دنیا می‌شود. این زبان اسلاوی یکی از زبان‌های پرکاربرد تجارت الکترونیک می‌باشد. برای همین اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون روسی به فارسی دارید می‌توانید از طریق لینک ثبت سفارش اقدام کنید یا همین حالا برای آشنایی بیشتر با ترجمه روسی به صورت تخصصی کلیک کنید.

ترجمه تخصصی ترکی استانبولی


زبان ترکی یکی از پرطرفدارترین زبان‌های غیرترجمه ترکی استانبولی فارسی در ایران است. اگر شما هم قصد ترجمه تخصصی ترکی به فارسی یا بالعکس را دارید باید بدانید که ترجمه فیلم، ترجمه تخصصی کتاب یا ترجمه تخصصی متن بیشترین درخواست‌ها هستند. ما در ترجمه بازار مترجمینی را همراه خود داریم که تسلط کافی به زبان ترکی داشته و می‌توانند به تخصصی ترین شکل متون مورد نظرتان را ترجمه کنند. برای آشنایی بیشتر با زبان ترکی و ترجمه ترکی کلیکی کنید.

ترجمه تخصصی کره‌ای


زبان کره‌ای (زبان هانگول) زبان مشترک شبه جزیره کره است که به دو بخش کره شمالی و کره جنوبی تقسیم شده است. با گسترش فیلم، سریال و موسیقی‌های کره‌ای(Kpop) در تمام دنیا، هر روز بر شمار طرفداران این زبان آسیایی افزوده می‌شود. اگر شماهم علاقه‌مند به این زبان یا نیازمند به ترجمه تخصصی متون کره‌ای هستید می‌توانید براحتی از طریق لینک ثبت سفارش اقدام به ترجمه تخصصی هرنوع متن کره‌ای از قبیل نامه، قرارداد، فیلم و فایل صوتی، کتاب و … کنید. ترجمه تخصصی به زبان کره‌ای در ترجمه بازار با بهترین کیفیت و دقت انجام خواهد شد. حهت آشنایی بیشتر با زبان کره‌ای  و ترجمه کره‌ای کلیک کنید.

ترجمه تخصصی سوئدی


زبان سوئدی زبانی از حوزه جغرافیایی اسکاندیناوی‌ست که مورد استفاده تجار ایرانی قرار گرفته است. اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون سوئدی به فارسی دارید به یاد داشته باشید که متون حقوقی و قراردادهای تجاری بسیار با اهمیت هستند و نباید توسط هر فرد یا موسسه‌ای ترجمه شوند. ما به کمک مترجمین سوئدی توانایی ترجمه تخصصی تمام متون حقوقی با تضمین کیفیت را داریم. برای آشنایی بیشتر با ترجمه سوئدی کلیک کنید.

ترجمه تخصصی نروژی


ترجمه زبان نروژی یکی از ترجمه‌های تخصصی است وترجمه نروژی مترجمین بسیار محدودی دارد. مترجمین نروژی با تجربه فراوان در ترجمه تخصصی متون نروژی در کنار شما خواهند بود. ترجمه تخصصی کتب نروژی، مقالات، فیلم و فایل صوتی و اسناد و قراردادهای تجاری از دیگر متونی‌ست که در ترجمه بازار و توسط مترجمین نروژی ترجمه می‌شوند. جهت آشنایی بیشتر با ترجمه نروژی کلیک کنید. شما می‌توانید برای سفارش ترجمه تخصصی نروژی به فارسی همین حالا روی این لینک کلیک کنید.

ترجمه تخصصی دانمارکی


ترجمه تخصصی زبان دانمارکی نیز مانند سایر زبان‌های تخصصیترجمه دانمارکی شمال اروپا از سختی‌های خاصی برخوردار است. مترجمین این زبان باید با تمام قوائد و دستورات زبانی آن آشنا باشند. اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون دانمارکی به فارسی یا فارسی به دانمارکی را دارید باید مترجمی بیابید که در کار خود حرفه‌ای و با تجربه باشد. ترجمه بازار چنین مترجمی را برای متن شما انتخاب می‌کند. برای آشنایی بیشتر با ترجمه دانمارکی کلیک کنید یا همین حالا برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی دانمارکی وارد شوید.

ترجمه تخصصی فنلاندی


ترجمه فنلاندی به فارسی را باید یکی از سختترینترجمه فنلاندی انواع ترجمه تخصصی دانست که تنها از عهده معدود مترجمین این زبان بر می‌آید. بهترین پیشنهاد در ترجمه تخصصی زبان فنلاندی استفاده از یک مترجم انسانی است. ما در ترجمه بازار از کمک مترجمین خبره فنلاندی استفاد می‌کنیم تا ترجمه تخصصی را به صورت دقیق و بدون ایرادی انجام دهند. برای سفارش ترجمه فنلاندی می‌توانید از صفحه ثبت سفارش ترجمه کمک بگیرید.

ترجمه تخصصی اوکراینی


ترجمه تخصصی زبان اوکراینی یکی از نیازهایترجمه اوکراینی مهاجرین، فعالین اقتصادی یا دانشجویانی‌ست که برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. در مجموعه ترجمه بازار مترجمین اوکراینی با تسلط بر زبان اوکراینی توانایی ترجمه تمام متون تخصصی از جمله مقاله، کتاب، اسناد و قراردادها را دارند. بهمین دلیل برای مطالعه بیشتر در خصوص زبان و ترجمه اوکراینی کلیک کنید یا برای سفارش ترجمه وارد شوید.

ترجمه تخصصی ایتالیایی


زبان ایتالیایی از نوادگان زبان یونانی و زبان مردمترجمه ایتالیایی ایتالیاست. برای ترجمه تخصصی ایتالیایی به فارسی یا بالعکس باید از مترجم ایتالیایی کمک بگیرید. ما در ترجمه بازار از مترجمینی مجرب در ترجمه تخصصی زبان ایتالیایی استفاده می‌کنیم به همین دلیل اگر متنی برای ترجمه دارید، ترجمه بازار به صورت تضمینی متن شما را ترجمه خواهد کرد. کافی‌ست برای ثبت سفارش ترجمه کلیک کنید یا در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر با ایتالیا و زبان ایتالیایی وارد صفحه ترجمه ایتالیایی شوید.

ترجمه تخصصی ارمنی


برای ترجمه ارمنی به فارسی به صورت تخصصیترجمه ارمنی میزبان آفلاین شما در ترجمه بازار خواهیم بود. ترجمه متون، کتب، مقالات و حتی نامه و قراردادهای تجاری نیز از جمله خدمات پرتقاضای ترجمه در ایران است. شما می‌توانید برای سفارش ترجمه، هر کجای ایران یا جهان که باشید وارد سایت ترجمه بازار شده و سفارش خود را ثبت کنید. ترجمه تخصصی ارمنی به کمک برترین مترجمین ارمنی و با تضمین 100% انجام می‌شود.

ترجمه تخصصی کردی سورانی


ترجمه کردی سورانی یکی ازترجمه‌هایی‌ست که میان ترجمه کوردی سورانی تجار ایرانی بسیار پرکاربرد است. ترجمه بازار یکی از معدود مجموعه‌های ترجمه تخصصی کردی در ایران است که به کمک مترجمین کردی  با کیفیت بالا ترجمه می‌شود. جهت آشنایی بیشتر با ترجمه کردی سورانی کلیک کنید یا برای سفارش ترجمه کردی و استعلام قیمت به صورت رایگان وارد صفحه سفارش ترجمه شوید.

خدمات ترجمه تخصصی ترجمه بازار


همانطور که اشاره کردیم، اهمیت خدمات ترجمه تخصصی به زبان‌های بین‌المللی غیر از انگلیسی روز به روز بیشتر می‌شود. از این رو سایت ترجمه بازار به همراه بهترین و خبره‌ترین مترجمان کشور تلاش کرده تا در زمینه‌های مختلف خدمات ترجمه تخصصی خود را ارائه دهد. این خدمات زبان‌هایی مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی، کشورهای اسکاندیناوی، عربی، ترکی استانبولی، هندی، چینی، کره‌ای، ژاپنی و … را پوشش کامل می‌دهند. در صورتی که به خدمات ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، اسناد، مترجم همراه، ترجمه فیلم و فایل صوتی احتیاج دارید می‌توانید روی سایت ترجمه بازار حساب ویژه باز کنید.

ضمانت کیفیت

ترجمه‌بازار کیفیت خدمات ترجمه خود را کاملا تضمین می‌کند. این مجموعه با در نظر گرفتن اهمیت کیفیت و وفاداری به متن در ترجمه‌های تخصصی، ساز و کارهایی را به کار می‌گیرد تا از کیفیت و دقت ترجمه اطمینان حاصل کند. این راه‌کارها شامل استفاده از مترجمین متخصص و کارکشته در رشته‌های مختلف، ارائه نمونه کار به مشتری برای تائید کیفیت، و همچنین استفاده از ویراستاران متخصص می‌شود.

گارانتی خدمات 

اگر مشتری در مورد بخشی از ترجمه ایراد داشته باشد، ایرادات توسط ویراستار بررسی شده و بر طرف می‌شود. این فرایند تا زمانی که مشتری از نتیجه راضی شود ادامه می‌یابد.

محرمانگی اطلاعات

مترجمان ترجمه‌بازار موظف به حفظ محرمانگی اثر هستند. آنها به خوبی از اهمیت محرمانه ماندن مطالب و محتوای تولیدی آگاه بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل یا مسئله پاسخگو هستند. کلیه قراردادهای ترجمه‌بازار با مترجمان شامل قوانین محرمانگی و حفظ اسرار مشتری می‌شود.

قیمت ترجمه مقاله دانشجویی چقدر است؟

تعیین قیمت بستگی به تعداد کلمات متن شما دارد.

پروژه دانشجویی هم ترجمه می‌کنید؟

بله هر متن یا مقاله دانشجویی با قیمت مناسب ترجمه خواهد شد.

نحوه تسویه حساب هزینه ترجمه چگونه است؟

شما می‌توانید بخشی از هزینه را ابتدا و باقی مانده را در زمان تحویل ترجمه پرداخت نمایید.

کیفیت ترجمه تخصصی تا چه حد است؟

در ترجمه‌هایی که نیاز به ترجمه تخصصی داشته باشند از مترجمین متخصص استفاده ‌می‌شود.

6 پاسخ

 1. کاتالوگ چینی دارم باید یه فارسی ترجمه بشه لطفا با من تماس بگیرید

  1. با سلام شماره تماس اعلام نکردید به ایمیل شما اطلاعات ارسال شد

 2. متن برای سفارت چک هم ترجمه می‌کنید فوری می‌خوام؟

  1. متاسفانه خیر. مرکز تزجمه بازار تنها متونی که نیاز به مهر دادگستری ندارند ترجمه می‌کند. شما باید به دارالترجمه مراجعه کنید.

 3. قیمت ترجمه فنلاندی به فارسی چقدر است و ایا تایپ هم می‌کنید؟

  1. برای استعلام دقیق و رایگان قیمت باید متن مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید.
   در جواب سوال دوم شما بله تمام متون ترجمه شده به صورت تایپ شده تحویل می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5 - (66 امتیاز)