ترجمه رزومه با بهترین کیفیت

ترجمه رزومه در بخش‌های مختلفی کاربرد دارد. متقاضیان این نوع ترجمه طیف وسیعی از افراد حقیقی و حقوقی را تشکیل می‌دهند. برای ترجمه رزومه باید از مترجمی کمک گرفت که تسلط کافی بر زبان مبدا داشته باشد.

ترجمه رزومه یکی از خدمات ویژه مرکز ترجمه بازار به متقاضیان عزیز است. یکی از مزیت های ترجمه رزومه در ترجمه بازار هزینه پائین آن نسبت به دیگر مراکز کشور است؛ به طور معمول هزینه خدمات ترجمه رزومه در مراکز ترجمه آنلاین با ضرایب بالا محاسبه می شود ولی تعرفه انجام آن در مرکز ترجمه بازار تعرفه استاندارد و مناسبی است.

ترجمه رزومه تحصیلی

دانشجو یا تکنسین هستید ؟  مهندس یا پزشک هستید ؟ به دنبال ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید ؟

ما می‌دانیم نیاز اولیه شما ترجمه دقیق و کاملا منطبق با استانداردهای نگارشی زبان مقصد است. و این راهم می‌دانیم که قرار است متنی را ترجمه کنیم که حاوی سوابق تحصیلی و پژوهشی شماست. پس قطعا با احساس مسئولیت بیشتری چنین متنی را ترجمه خواهیم کرد. سپردن کار ترجمه رزومه به متخصص آن موجب افزایش احتمال تایید رزومه شما نزد دانشگاه مقصد خواهد شد. مترجمین ما با دارا بودن تحصیلات مرتبط و درک کامل شرایط دانشگاه کشور مقصد، می‌‍‌توانند با تسلط بیشتری رزومه شما را ترجمه کنند. ذکر ویژگی‌های علمی و پژوهشی و سوابق تحصیلی شما با لحنی آکادمیک از دیگر خصوصیات مترجمین رزومه در مجموعه ما است.

ترجم رزومه برای ویزای کار

در ترجمه رزومه کاری نهایت دقت را به کار می‌بندیم تا نتیجه تلاش‌تان طی چند سال گذشته  به صورت یک رزومه مدون ترجمه شود. این را می‌دانیم که رزومه شما بین صدها رزومه دیگر قرار می‌گیرد و این کارفرماست که باید در این شرایط کاملا رقابتی نفر یا افراد مورد نظرش را انتخاب کند. پس با نهایت دقت و اطلاعات کافی از استانداردهای شرکت‌های بین‌المللی رزومه کاری شما را ترجمه می‌کنیم. با تجربه مترجمین رزومه در ترجمه بازار، نتیجه کار دقیقا همان چیزی است که انتظار دارید.

ترجمه تخصصی رزومه در ترجمه بازار

ترجمه بازار مرکز ترجمه رزومه با قیمت بسیار مناسب و در عین حال با کیفیت است. ما در ترجمه بازار خدمات ترجمه رزومه را به شرح زیر انجام می‌دهیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)