ترجمه مقاله نفت

ترجمه مقاله نفت

ترجمه متون مهندسی نفت و زیرشاخه‌های آن به دلیل توجه روز افزون کشور به خودکفایی در این حوزه و نیاز به بومی‌سازی دانش اصطلاحات تخصصی از اهمیت ویژه‌ای در این چند سال اخیر برخوردار شده است. ترجمه متون مهندسی نفت نیازمند مترجمینی زبردست است که آشنایی بالایی با این رشته و زیرشاخه‌های مختلف آن دارند، می‌باشد.

از آن‌جایی که اصطلاحات بکار رفته در مهندسی نفت شباهت‌های بسیاری زیادی با دیگر رشته‌ها نظیر مهندسی شیمی، مهندسی معدن و زمین‌شناسی دارد اما، حفظ ماهیت کلی مقاله‌های مهندسی نفت با سایر رشته‌های بسیار حائز اهمیت است. برای مثال، اگر از مترجمینی که در زمینه مهندسی شیمی برای ترجمه متون مهندسی نفت استفاده شود، خواهید دید که مقاله شما ماهیت خود را از دست خواهد داد و این امر باعثِ کم‌رنگ شدنِ اعتبار شما در زمینه مورد نظر خواهد شد.

ترجمه مهندسی نفت


مترجمین مورد استفاده برای ترجمه مقاله مهندسی نفت در ترجمه بازار اکثراً از دانشجویان خبره رشته مهندسی نفت یا شاغلین حوزه‌های مرتبط با آن هستند. مترجمین ما به خوبی با مفاهیم این رشته آشنایی کامل دارند و در کار خود یکی از بهترین‌ها به حساب می‌آیند.

از دیگر ویژگی‌های مرکز ترجمه بازار، بازخوانی متن ترجمه شده توسط ویراستار زبردست این مجموعه می‌باشد تا متن تولید شده توسط مترجم بار دیگر در بوته آزمایش قرار گیرد و ویرایش‌های نهایی در آن صورت گیرد.

از این‌رو با اعتماد به گروه مترجمین متخصصِ ترجمه بازار این اطمینان به شما داده خواهد شد تا ترجمه مقالات مهندسی نفت، با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد. از زیرشاخه‌های (گرایش‌های) مهندسی نفت که ترجمه متون آن‌ها در ترجمه بازار از فارسی به زبان مقصد و بلعکس ارائه می‌شود، می‌توان به چند نمونه زیر اشاره کرد:

ترجمه تخصصی مهندسی نفت – حفاری

ترجمه تخصصی مهندسی نفت – مخازن هیدروکربوری

ترجمه تخصصی مهندسی نفت – اکتشاف

ترجمه تخصصی مهندسی نفت – بهره‌برداری از منابع نفتی

ترجمه تخصصی مهندسی نفت – ساخت تجهیزات نفت

ما در ترجمه بازار با در اختیار داشتن افراد متبحر و آشنا به رشته مهندسی نفت، آماده دریافت مقالات شما جهت ترجمه به زبان مقصد هستیم.

سوالات پر تکرار در ترجمه مقاله نفت

قیمت ترجمه مقاله رشته نفت چقدر است؟

برای ترجمه باید تعداد کلمات مقاله به دقت مشخص شود. برای برآورد قیمت مقاله را از طریق فرم ثبت سفارش برای ما ارسال کنید

ترجمه یک مقاله 10 صفحه‌ای پزشکی چقدر طول می‌کشد؟

در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد اما اگر عجله دارید در زمان ثبت سفارش به ما اعلام کنید تا ترجمه فوری انجام شود.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.