ترجمه نامه و مکاتبات بازرگانی

ترجمه متونی از قبیل نامه یا قراردادهای تجاری و مکاتبات اداری نیاز بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌هایی است که قصد ارتباط با شرکای خارجی را دارند. در این نوع ترجمه که آن را ترجمه نامه می‌نامیم تسلط مترجم بر زبان مقصد نقش کلیدی خواهد داشت. تصور اینکه یک مترجم مبتدی بتواند ترجمه دقیق، بدون ایراد و البته روانی از متنی مثل نامه داشته باشد سخت است. به همین دلیل برای چنین متونی که ممکن است بار حقوقی داشته باشد حتما از مترجمین مراکز معتبر ترجمه استفاده کنید.

ما در مرکز حرفه‌ای ترجمه بازار چنین خدمتی را در غالب ترجمه شرکتی نیز ارائه می‌کنیم. برای سفارش ترجمه نامه یا هر متن تخصصی دیگری کافی‌ست به  صورت آنلاین سفارشتان را ثت کنید.

 

ترجمه نامه در ترجمه بازار

هر فردی ممکن است بنا بر دلایلی نیاز به ترجمه نامه داشته باشد. ترجمه نامه از قدیمی‌ترین انوع ترجمه متن است. نامه یا به شکل قدیمی خود دست‌نویس یا تایپی است یا به شکل امروزی به صورت ایمیل. فرقی ندارد چه نامه‌ای در اختیار دارید چون ترجمه بازار به راحتی آب خوردن آن‌ را برای شما ترجمه می‌کند. برگردان نامه تنها به افراد خلاصه نمی‌شود و شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز بخش زیادی از متقاضیان این نوع ترجمه هستند. در خدمات ترجمه نامه و ترجمه مکاتبات بازرگانی مترجمینی استفاده خواهند شد که حوزه‌های تخصصی نظیر صنعت، واردات، امور گمرکی و سایر انواع مکاتبات تجاری تجربه داشته باشند تا به کیفیت خدمات لطمه ای وارد نشود.
برگردان متون در مرکز ترجمه بازار با کیفیت بالا برای اشخاص حقیقی و حقوقی قابل انجام می باشد. برای استفاده از خدمات ما می‌توانید از طریق فرم ثبت سفارش یا تماس تلفنی استفاده کنید.

قیمت ترجمه نامه و مکاتبات بازرگانی

قطعا تعداد زیادی از متقاضیان ترجمه نامه نگاهی هم به قیمت و تعرفه آن دارند. اگر شما هم از آن دست متقاضیان هستید باید این نوید را به شما بدهیم که قیمت ترجمه نامه در مرکز ما بسیار پایین و مقرون به صرفه است. البته این ارزانی برخلاف سایر ارزانی‌ها بسیار هم با حکمت است! ما در ترجمه بازار بر اساس معیارهای مختلفی قیمت ترجمه یک نامه را محاسبه می‌کنیم. از تعداد کلمات نامه تا عموم و یا تخصصی بودن آن. برای اطلاع از قیمت ترجمه نامه انگلیسی به فارسی یا بالعکس از جدول بروز شده زیر کمک بگیرید. اگر نیاز به برآورد هزینه دقیق‌تر و ارسال پیش فاکتور دارید از طریق لینک ثبت سفارش اقدام کنید.

ترجمه کتاب

ترجمه سازمانی

ترجمه نامه و مکاتبات بازرگانی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (3 امتیاز)
0
نظر شما در مورد این مطلب چیه؟x