ترجمه کردی سورانی به فارسی و بالعکس با بالاترین کیفیت

اقلیم کردستان(Herêma Kurdistanê)، به سرزمین کردها خوش آمدید! 

کردستان عراق یا به معنایی دیگر اقلیم کردستان یک منطقه خودمختار از کشور عراق است که مردم آن به زبان کردی سخن می‌گویند و جمعیتی حدودا 7 میلیون نفری دارد. این منطقه کوهستانی در شمال عراق و هم مرز با ایران قرار گرفته و از 4 استان کردنشین تشکیل شده است. بین تجار و نیز بازرگانان کرد ایرانی و عراقی، روابط اقتصادی بسیار زیادی وجود دارد. منطقه کردستان عراق در پایتخت کشورمان کنسولگری دارد و مترجمین بسیار زیادی در مراکز ترجمه در زمینه ترجمه کردی سورانی فعالیت دارند.

ترجمه کردی سورانی

ترجمه تخصصی کردی سورانی به فارسی یا فارسی به کردی سورانی همینجا!


زبان مردم اقلیم کردستان، کردی سورانی، کردی کرمانجی و عربی است. گویش کردی سورانی گویش نو در دسته گویش‌های کردی‌ست که در بخش‌هایی مناطق کردنشین ایران نیز استفاده می‌شود. به دلیل حجم بالای مراودات تجاری ایران با اقلیم کردستان که سالانه چند ده میلیارد دلار تخمین زده می‌شود لازم است تا تجار این دو کشور با نحوه مکاتبات حقوقی و بازرگانی به زبان کردی و فارسی آشنا شوند. در رسانه‌های عراقی به طور گسترده از زبان کردی سورانی استفاده می‌شود و احزاب سیاسی این اقلیم در نقاط دیگر خاک عراق نیز از زبان کردی سورانی استفاده می‌کنند.

عدم همدلی و نیز وحدت سیاسی متکلمین این زبان شیرین، سبب شده که زبان کردی دو رسم‌الخط متفاوت داشته باشد.در مناطق ترکیه و سوریه که گویش کرامنجی دارند از رسم‌الخط لاتین برای نوشتن استفاده می‌شود. کردهای سورانی که در ایران و عراق هستند از رسم‌الخط عربی برای نوشتن متون مختلف خود بهره می‌گیرند. طی سال‌های اخیر حجوم بازرگانان ایرانی به بازارهای کردستان و ورود کارگران ایرانی که اغلب از مناطق کردنشین ایران برای کار به اقلیم کردستان رفته‌اند باعث رونق اقتصادی این منطقه شده است. بدین ترتیب نیاز به ترجمه کردی سورانی به فارسی یا ترجمه فارسی به کردی سورانی بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد. برای ترجمه تخصصی زبان کردی سورانی ترجمه بازار در کنار شماست.

الـــو ترجمــــه بــــازار؟

ترجمه تخصصی زبان کردی سورانی یکی از خدمات ترجمه بازار به تجاری‌ست که نیاز به مکاتبه ی تجاری، ترجمه اسناد، مناقصات و صادرات و واردات ازین منطقه کردنشین هستند. ترجمه تخصصی کاتالوگ، بروشور، فیلم و فایل صوتی و حتی ترجمه هم‌زمان کردی سورانی ویژه شرکت‌های بازرگانی ، از دیگر خدمات ترجمه بازاراست.

 ترجمه سازمانی در ترجمه بازار به  صورت کاملا دقیق و تخصصی و به صورت تضمینی انجام می‌شود. عدم استفاده از مترجم مسلط به زبان کردی سورانی در ترجمه اسناد و مدارک سازمانی، یکی از اشتباهات بزرگ تجار ایرانی است. ترجمه اشتباه متون تخصصی کردی سورانی چالشی‌ست که موجب از دست رفتن سرمایه و وقت ایرانیان عزیز شده است. ترجمه بازار آماده همکاری در زمینه ترجمه کردی سورانی به صورت  تخصصی – تضمینی ویژه شرکت‌های بازرگانی و تجار محترم است

این زبان کردی سورانی‌ست. زبانی که در مناطق مرکزی کردنشین ایران و نواحی جنوبی اقلیم کردستان به آن سخن می‌گویند. به همین دلیل به آن کردی میانی نیز می‌گویند. کردهای سوریه  و ترکیه به زبان کردی کرمانجی سخن می‌گویند که تفاوت‌هایی با سورانی دارد. تفاوت این دو گویش به اندازه تفاوت ترکی آذری با ترکی استانبولی است و دو گوینده  پس از چند دقیقه می‌توانند براحتی باهم ارتباط برقرار کنند. رایجترین لهجه گویش کردی سورانی، لهجه اربیلی است از شاعران بزرگ کلاسیک‌سرای این گویش می‌توان به نالی، محوی، حاجی قادر کویی، اشاره کرد

ترجمه تخصصی فارسی به کردی سورانی 


برای ترجمه هر نوع متنی از زبان شیرین فارسی به کردی ترجمه بازار بهترین مکان برای شماست. تجربه یک ترجمه دقیق و روان تنها توسط مترجمین خبره‌ای امکان پذیر است که توانایی و تجربه کافی در برگردان متون فارسی به کردی دارند. ترجمه بازار به عنوان مرکز حرفه‌ای و آنلاین ترجمه در ایران آماده است تا متن شما را در هر فرمتی به زبان کردی ترجمه کند. برای ترجمه فارسی به کردی به  صورت کاملا تخصصی همین حالا با ما در ارتباط باشید.

برخی از سوالات شما در مورد ترجمه کردی سورانی به فارسی


قیمت ترجمه کردی سورانی در ترجمه بازار چقدر است؟

تعرفه ترجمه کردی سورانی در ترجمه بازار به گونه‌ای تعیین شده تا هزینه انجام سفارشات مشتریان به کمترین میزان ممکن برسد. همچنین محاسبه هزینه بر اساس تعداد کلمات و نوع متن مشخص خواهد شد.

آیا کتاب کردی سورانی را به فارسی ترجمه می‌کنید؟

تیم مترجمین کردی سورانی ترجمه بازار آمادگی دارد تا انواع مقالات با موضوعات مختلف، اسناد، کتاب و هر متن دیگری را برای شما ترجمه نماید.

چگونه می‌توان از کیفیت ترجمه مطمئن شد؟

اول از همه متن شما بر اساس موضوع به مترجمی داده می‌شود که در همان موضوع تسلط یا تحصیلات آکادمیک داشته باشد. همچنین می‌توانید ترجمه عبارات را در هنگام انجام سفارش با مترجم کنترل کنید.

ترجمه انواع فایل‌ها و فرمت‌ها​

ترجمه تخصصی متون کردی به فارسی نیاز بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچکی‌ست که با اقلیم کردستان عراق در حال تجارت هستند. در چنین ترجمه‌ای باید از مترجم متخصص و مسلط به مفاهیم تجاری استفاده شود. دانشجویان و فارق التحصیلان رشته‌های حقوق و مدیریت بهترین گزینه برای ترجمه سازمانی هستند. در اینجا به چند نمونه از این ترجمه‌ها اشاره می‌کنیم:

قیمت ترجمه کردی سورانی به فارسی و بالعکس

قیمت ترجمه کردی به فارسی و بالعکس در ترجمه بازار بسیار ارزان و مقرون به صرفه است برای درک بهتر چگونگی قیمت گذاری به جدول زیر دقت کنید. در این جدول نرخ ترجمه متون کردی درج شده است این نرخ بر اساس ترجمه هر کلمه می‌باشد. اگر تمایل به ترجمه متون کردی به فارسی و فارسی به کردی را دارید همین حالا فرم سفارش ترجمه را تکمیل کنید تا در اولین فرصت متن شما به فارسی یا کردی ترجمه شود. اگر عجله دارید و می‌خواهید متن شما در سریعترین زمان به فارسی ترجمه شود کافی‌ست در فرم ثبت سفارش اعلام کنید. بدین ترتیب متن شما بدون کوچکترین افت کیفیتی در سریعترین زمان ترجمه خواهد شد.

کردی سورانی

فارسی به کردی سورانی

کردی سورانی

کردی سورانی به فارسی

سفارش ترجمه کردی سورانی

برای سفارش ترجمه کردی اولین قدمی که باید بردارید برقراری ارتباط با ترجمه بازار است. سفارش ترجمه از سه طریق امکان پذیر است. راه اول پرکردن فرم ثبت سفارش به صورت آنلاین از طریق این لینک است. راه دوم چت آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام است. واحد پشتیبانی ترجمه بازار در ساعات غیر اداری نیز آماده دریافت سفارشات ترجمه کردی هستند. راه سوم تماس تلفنی با ترجمه بازار است. در هر صورت و به هر شکلی که نیاز داشته باشید می‌توانید کتاب، مقاله و هرنوع متنی را از زبان کردی به به فارسی یا بالعکس ترجمه کنید. سفارش شما در کمتر از یک ساعات بررسی و قیمت گذاری خواهد شد.

5/5 - (21 امتیاز)