ترجمه هندی به فارسی و فارسی به هندی

هند (India)، به سرزمین فیلم‌های باورنکردنی خوش آمدید! 

هند کشوری در جنوب آسیا است که پرجمعیت‌ترین دموکراسی جهان نام گرفته. این کشور در زبان فارسی به هندوستان مشهور است. به دلیل تعدد قوم و کیش و مذهب در این کشور، هند را کشور 72 ملت می‌نامند. این کشور از سال 1950 به بعد به صورت دموکراتیک و فدرال اداره می‌شود. امروزه باید به دلیل پیشرفت‌های چشمگیر، این کشور را از پیشگامان صنعت فناوری اطلاعات نام گذاری کرد.

ترجمه هندی

نگاهی کوتاه به زبان هندی


هندی نامی است که به یک زبان هندوآریایی نسبت داده شده است. همچنین زبان شناسان بر این باور هستند که زبان هندی به یک گویش پیوسته از زبان‌ها تعلق دارد که در بخش‌های شمالی و مرکزی هندوستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. حدود چهل درصد از جمعیت هند را افرادی تشکیل می‌دهند که به زبان هندی سخن می‌گویند. 

جمعیت قابل توجه این افراد باعث شده تا در قانون اساسی کشور هندوستان هندی به عنوان زبان رسمی انتخاب شود. همچنین زبان هندی استاندارد از ویرایش سانسکریت گویش کهری بولی به دست آمده است. حال در ایران نیاز به ترجمه هندی به وجود آمده و ما در مجموعه ترجمه بازار پاسخ مناسبی برای این نیاز مردم داریم.

ترجمه تخصصی هندی به فارسی و فارسی به هندی


هندوستان یکی از کشورهای است که با ایران روابط نسبتا خوبی دارد. همچنین بسیاری از شرکت‌های ایرانی به واردات محصولات کشاورزی و دیگر تولیدات این کشور مشغول هستند. البته نباید روابط سیاسی مناسب با این کشور را از قلم بیاندازیم. بدیهی است که شرکت‌ها یا سایر افراد برای برقراری ارتباط با کشور هند نیاز به ترجمه زبان هندی داشته باشند.

جالب است بدانید که هر ساله عده زیادی از دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های هند را انتخاب می‌کنند. به همین دلیل نیاز به ترجمه تخصصی هندی بیشتر شده و مردم دنبال یک مرکز مناسب برای برطرف کردن این نیاز می‌گردند.

جالب است بدانید که بیشتر توسعه دهندگان نرم افزار در کشور هند ساکن هستند. شرکت‌های نرم افزاری ایران نیز از مهارت این افراد برای توسعه نرم افزارهای خود استفاده می‌کنند. این افراد در حین همکاری با شرکت‌های ایرانی متون مختلفی را به عنوان گزارش کار می‌فرستند که همگی نیاز به ترجمه دارند. بدیهی است که طرف‌های ایرانی نیاز به ترجمه تخصصی هندی به  داشته باشند. البته این شرایط برای سایر کسب و کارهای که با هند در حال تجارت هستند هم به وجود می‌آید. استفاده از متون ادبی هندی نیز در افزایش این نیاز تاثیر چشمگیری می‌گذارد.

ترجمه فارسی به هندی


حال تصور کنید که شما هم جزو دانشجویانی هستید که می‌خواهند تحصیلات خود را در کشور هند ادامه دهند. قطعا در هنگام ارسال درخواست خود به دانشگاه مورد نظر با مدارکتان را به زبان هندی ترجمه نمایید. همچنین کیفیت ترجمه برای شما اهمیت زیادی خواهد داشت؛ زیرا با یک اشتباه شانس تحصیل و اخذ پذیرش خود را از دست می‌دهید. ما در سایت ترجمه بازار آمادگی داریم تا این کار را به صورت کاملا تخصصی برای شما انجام دهیم. اگر هم متن فارسی با یک موضوع خاص برای ترجمه به زبان هندی دارید، ما آن را به مترجم متخصص در همان موضوع می‌سپاریم.

دهلی نو پایتخت سیاسی و فرهنگی هندوستان است. دهلی نو پس از توکیو پرجمعیت‌ترین پایتخت جهان است. این شهر مرکز استانی به نام دهلی است که در سال 1927 میلادی نام ‌گذاری شد. دهلی نو را باید قلب تپنده هند نامید که با معماری حیرت انگیز خود چشم هر بیینده‌ای را می‌رباید. این شهر از نظر مساحت بزرگترین شهرهند و از نظر جمعیت بعد از بمبئی دومین شهر پرجمعیت هندوستان است.

ترجمه فوری زبان هندی 


ترجمه فوری متون هندی به فارسی یا بالعکس نیاز به سرعت  و دقت در ترجمه دارد. یعنی مترجم هندی باید همزمان کیفیت و کمیت متن ترجمه شده را در نظر بگیرد. البته در متون طولانی کار ترجمه به دو یا چند نفر سپرده می‌شود تا کیفیت فدای سرعت ترجمه نشود.

بسیاری از شرکت‌ها، دانشجویان یا حتی افرادی عادی که قصد اقامت در هندوستان را دارند می‌توانند از خدمات ترجمه فوری هندی ترجمه بازار استفاده کنند. ما در ترجمه بازار از همراهی مترجمین هندی زبده استفاده می‌کنیم تا متون درخواستی شما در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن ترجمه و در اختیارتان قرار گیرد. برای ترجمه فوری می‌توانید درخواست خود را از طریق لینک سفارش آنلاین ثبت کنید.

 

الـــو ترجمــــه بــــازار؟

ترجمه کتاب از زبان هندی به فارسی  


ترجمه کتاب‌های هندی به فارسی یا کتب فارسی به هندی از نیازهای علمی و فرهنگی مردمان این دو کشور است. بسیاری از پژوهشگران حوزه علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی جهت برقراری ارتباطات میان دو کشور ایران و هند اقدام به تالیف و ترجمه کتب مختلفی کرده‌اند که تعدادی از آنها به چاپ دوم به بعد رسیده‌اند. اگر قصد ترجمه کتاب دارید باید این نوید را به شما بدهیم که واحد ترجمه کتاب ترجمه بازار آمادگی ترجمه چنین کتبی را دارد. مترجمین تخصصی زبان هندی به کمک تجربه و مهارت خود در شناخت این زبان می‌توانند ترجمه‌ای دقیق از کتاب مورد نظرتان را به  صورت تایپ شده در اختیارتان قرار دهند.

برای سفارش ترجمه کتاب هندی همین حالا از طریق فرم ثبت سفارش ترجمه اقدام به ارسال متن کتاب نمایید تا با برآورد هزینه، فرایند ترجمه کتاب آغاز شود.

 

ترجمه انواع فایل‌ها و فرمت‌ها​

برخی از متون تخصصی که شرکت‌های تجاری نیاز به ترجمه دارند در روبرو به آن اشاره شده است. چنین متونی باید توسط تیم متخصصی ترجمه شود تا کمترین ایراد بر آن وارد باشد. به دلیل ماهیت حقوقی و قانونی متون سازمانی، ترجمه غلط این متون ممکن است صدمات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. بدین ترتیب جهت سفارش ترجمه سازمانی ویژه شرکت‌های تجاری با ترجمه بازار تماس بگیرید.

سفارش ترجمه هندی به فارسی


خدمات ترجمه بازار بالاترین کیفیت را در میان تمام مترجمین آنلاین دارد. برای شما که قصد دارید تا متن هندی را به فارسی ترجمه کنید همین حالا قیمت‌های ویژه‌ای در نظر گرفتیم که برای مشاهده آن می‌توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید. جهت اطمینان خاطر شما باید گفت که تمام مترجمین ترجمه بازار از طریق آزمون‌ و پیش شرط قبولی در آن استخدام می‌شوند و به طور مستمر تحت نظارت مترجمین ارشد هستند تا از کیفیت ترجمه‌های هندی کاسته نشود.

برای سفارش ترجمه هندی روش‌های متنوعی وجود دارد که بهترین روش استفاده از فرم ثبت سفارش آنلاین موجود در وب سایت است که در کمتر از یک ساعت پس از ثبت سفارش برآورد قیمت ترجمه را به شما اعلام خواهد نمود. پس از آن می‌توانید با پرداخت آنلاین هزینه ترجمه، به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

قیمت ترجمه هندی در ترجمه بازار


قطعا از دیدن قیمت ترجمه هندی در سایت ترجمه بازار خوشحال خواهید. ترجمه بازار به گونه‌ای تعرفه ترجمه زبان هندی را تعیین کرده تا دیگر هیچ نگرانی بابت هزینه ثبت سفارش خود نداشته باشید. کافیست متن خود را به ما بسپارید و با نهایت کیفیت ممکن تحویل بگیرید. در قیمت‌گذاری ترجمه نیاز است تا متن خود را برای تیم ترجمه بازار ارسال کنید تا به قیمت و زمان لازم برای ترجمه به صورت پیش‌فاکتور برای شما ارسال شود. پس از دریافت پیش‌فاکتور می‌توانید هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا فرایند ترجمه هندی متون شما آغاز و در زمان مقرر آماده تحویل شود.

ترجمه زبان هندی

ترجمه زبان هندی

فارسی به هندی

ترجمه زبان هندی

ترجمه زبان هندی

هندی به فارسی

به این مطلب امتیاز دهید