ثبت سفارش آنلاین ترجمه

جهت آشنایی با انواع کیفیت ترجمه کلیک کنید
ترجمه متون تخصصی و زبان‌های غیر انگلیسی به صورت برنزی انجام نمی‌شود

سفارش ترجمه تخصصی تمامی متون، به آسانی چند کلیک

در این مطلب با ما همراه باشید تا با چالش های ثبت سفارش ترجمه به صورت آنلاین آشنا شوید و روش شناسایی مراکز و وبسایت های معتبر آنلاین را فرا بگیرید و بتوانید بهترین سایت ترجمه آنلاین را انتخاب کنید. در این مطلب برخی از مزیت های سفارش ترجمه آنلاین در مرکز ترجمه بازار را برای شما بازگو می کنیم و شما با انواع روش های سریع و آسان ثبت سفارش ترجمه فوری و همچنین انواع خدمات قابل ارائه آشنا می شوید، خدماتی مثل ترجمه متن و مقاله تخصصی، ترجمه تخصصی در تمامی زبان ها، ترجمه سازمانی، تولید محتوا و …

اگه میخوای زودتر این مقاله مهم رو بخونی! برو به بخش راهنما

راهنمای ثبت سفارش ترجمه

امروزه سفارش ترجمه تخصصی به یکی از نیازهای اساسی جامعه علمی و سازمانی در هر کشور تبدیل شده است. دلیل این اهمیت روزافزون این است که با پیشرفت دنیای علم و فناوری، حجم وسیعی از اطلاعات در انواع قالب ها نظیر مقاله، کتاب، محتوای وب سایت ها، گزارش ها، کاتالوگ ها و سایر انواع فرمت ها تولید می شوند که سرعت تولید آن ها روز به روز در حال افزایش است.

همانطور که می دانیم، هم اکنون محوریت تولید علم در دنیا در قاره های اروپا و آمریکا قرار دارد و همچنین زبان رسمی دنیا، زبان انگلیسی است که این حجم بالا از اطلاعات علمی در جهان به این زبان و سایر زبان های متداول در این مناطق جهان تولید می شوند. برای مثال نشریات معتبری نظیر ساینس دایرکت، اسپرینگر، هینداوی و غیره و همچنین موتورهای جستجوی منابع علمی نظیر گوگل اسکالر برای ارائه خدمات علمی در این زمینه ایجاد شده اند که میلیون ها مقاله معتبر علمی از طریق آن ها قابل دسترس است. برای ترجمه چنین متونی نیاز است تا به سرعت از طریق ثبت سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی اقدام کنید.

محققین در هر کشوری برای تبدیل این منابع به زبان خود، نیاز به روش های ساده و مطمئن برای سفارش ترجمه دارند که یکی از این روش های ساده، سفارش ترجمه مقاله یا سفارش ترجمه کتاب است. در سال های اخیر و با پیشرفت اینترنت در کشور ما نیز انواع خرید اینترنتی و رجوع به استارت آپ ها افزایش یافته است و سفارش ترجمه مقاله به یکی از متداول ترین روش های سفارش ترجمه تبدیل شده است. در عین حال ترجمه کتاب نیز به‌مانند ترجمه مقاله طرفداران بسیاری در جامعه علمی کشور دارد. محققینی که درخواست ترجمه کتاب دارند می‌توانند از طریق لینک مندرج در بالای صفحه سفارش ترجمه کتاب خود را برای همکاران ما ارسال کنند.

سایت ترجمه بازار افتخار این را دارد که با سال ها سابقه در زمینه پذیرش سفارش ترجمه کتاب و سفارش ترجمه مقاله و در اختیار داشتن صدها مترجم متخصص و احترام به مبانی کیفی انجام ترجمه، سفارش ترجمه در انواع زمینه ها را به بهترین شکل برای مشتریان انجام دهد.

سفارش ترجمه به یک مرکز معتبر

انتخاب یک مرکز معتبر! این اولین قدم برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی است. اگر کیفیت ترجمه برای شما مهم است، حتما از یک مرکز ترجمه معتبر استفاده کنید. شما می توانید با بررسی برخی از موارد خیلی ساده که وقت زیادی هم نمی گیرد، به سادگی به اعتبار یک وبسایت آنلاین پی ببرید.

ترجمه بازار یکی از این مراکز معتبر است و شما با در نظر گرفتن یک سری از حداقل‌ها می توانید مراکز معتبر رو شناسایی کنید تا مجبور به دوباره کاری نشوید و یا اگر خروجی کار مشکلی داشت بتوانید از گارانتی استفاده کنید، با بررسی این موارد مطمئن می شوید که مرکز ترجمه ای که انتخاب کرده اید مطمئن و معتبر است یا خیر؛ مثلا به اعتبارات و جوایز سایت توجه کنید. مورد دیگر اینکه داشتن یا نداشتن نماد اعتماد که مهمترین اصل برای انتخاب یک وبسایت برای سفارش ترجمه است را بررسی کنید، مثلا به اعتبارات سایت ما توجه کنید:

+ ترجمه بازار بهترین سایت جشنواره وب ایران به انتخاب مردم است.

+ ترجمه بازار دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

+ ترجمه بازار دارای بیش از پنج سال سابقه فعالیت آنلاین است.

تمامی موارد بالا از طریق سایت جشنواره وب ایران و سایت اینماد قابل استعلام و پیگیری هستند.

ارسال سفارش ترجمه در ساده ترین و سریع ترین حالت ممکن

گاهی اوقات خود فرآیند ثبت سفارش ترجمه فوری به قدری پیچیده و زمان بر است که مشتری زمان زیادی را برای سفارش دادن به یک مرکز ترجمه از دست می دهد. مثلا اگر مشتری بعد از طی کردن مراحل پیچیده ثبت سفارش ترجمه و دریافت پیش فاکتور ببیند که شرایط تحویل و یا نرخ ها باب میلش نیست، تازه متوجه می شود که چه زمان زیادی را از دست داده است! و با فکر طی کردن دوباره این مراحل و نرسیدن به نتیجه مطلوب، شاید به کلی از ارسال سفارش ترجمه پشیمان شود. در خدمات ترجمه زمان از اصلی ترین فاکتورها به شمار می رود و جلوگیری از تلف شدن زمان مشتریان از واجبات است.

شما محدودیتی در زمان ارسال سفارش به ما ندارید و در تمامی ساعت های شبانه روز می توانید سفارش های ترجمه خود را ارسال کنید

همچنین در ترجمه بازار نیاز به فرآیند پیچیده ثبت نام و ارسال سفارش از طریق یک پنل سفارش پیچیده نیست و ثبت سفارش ترجمه فوری به سادگی با تکمیل یک فرم انجام می شود.

در ترجمه بازار حداقل طی زمان یک پانزده دقیقه و حداکثر و در شلوغ ترین حالت سایت در مدت حدود یک ساعت پس از ارسال سفارش ترجمه، یک فاکتور آنلاین معتبر دریافت می کنید که تمامی جزئیات سفارش اعم از کیفیت و زمان تحویل و مدت گارانتی و غیره در آن ذکر شده است و پس از آن به سادگی می توانید سفارش ترجمه خود را ثبت کنید.

امکان پرداخت در دو حالت پرداخت آنلاین و کارت به کارت هم وجود دارد که حالت آنلاین برای سهولت سفارش ترجمه برای مشتریان در نظر گرفته شده است.


“پرداخت دو مرحله ای برای اینکه خیالتان راحت باشد.”


بسیاری از مراکز و وبسایت هایی که خدمات آنلاین ترجمه ارائه می دهند، در ابتدای کار تمامی مبلغ یک سفارش ترجمه را به صورت کامل و صد در صد دریافت می کنند، که این مورد برای برخی از مشتریان خوشایند نیست؛ حتی برای خدمات غیرآنلاین و حضوری هم معمولا افراد تمایل دارند که در ابتدا و برای شروع کار مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنند تا خیالشان از بابت انجام کار به بهترین شکل راحت باشد، چه برسد به خدمات آنلاین که هنوز به خوبی در فرهنگ عامه جا نیفتاده است.

اما ما در ترجمه بازار شرایطی را فراهم کرده ایم که شما برای شروع کار نیازی به پرداخت صد در صد مبلغ ندارید و پروژه ترجمه شما تنها با واریز نیمی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت آغاز می شود.

کارشناسان ترجمه بازار در تمامی مراحل از ثبت سفارش تا بعد از تحویل کار پاسخگو و راهنمای شما هستند، و اگر هر سوال و یا ابهامی داشته باشید می توانید خیلی سریع به پاسخ آن دست پیدا کنید؛ شما می توانید تا ساعت 22 با ما تماس تلفنی برقرار کنید و تا ساعت 24 از طریق تلگرام و واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همچنین امکان سفارش ترجمه فوری در تلگرام و واتس آپ و اینستاگرام نیز فراهم شده است و کارشناسان آنلاین در هر ساعت از شبانه روز سفارش شما را دریافت و برآورد قیمت خواهند کرد.

هم اکنون هم می توانید سفارش ترجمه خود را از راه های زیر ارسال کنید:

سفارش ترجمه از تلگرام

سفارش ترجمه از واتساپ

سفارش ترجمه از اینستاگرام

سفارش ترجمه از فرم ثبت سفارش

خبر خوب اینکه برای اشخاصی که با روش های آنلاین آشنایی ندارند، امکان سفارش تلفنی فراهم شده است که برای این منظور می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و با شماره داخلی مرتبط ارتباط برقرار کنید:

28425017 – 021

اگر حجم فایل شما بالاست و یا به هر دلیل دیگری تمایل به ارسال سفارش از طریق ایمیل دارید، می توانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید و سفارش های خود را ارسال کنید، ایمیل شما در کمتر از نیم ساعت پاسخ داده می شود:

تضمین کیفیت سفارش ترجمه شده

اگر بخواهیم واقع بین باشیم باید بدانیم که هیچ ترجمه ای نمی تواند تا 100 درصد تخصصی و بی نقص باشد، این مورد را در نظر داشته باشید که کار ترجمه توسط یک انسان انجام می شود و قطعا کاری که توسط یک فرد انجام شود دارای درصدی از خطا خواهد بود، لذا یک متن ترجمه شده توسط یک فرد مترجم حتی فوق حرفه ای، امکان درصد بسیار کمی خطا را دارد.

اما مسئله ای که مهم هست میزان درصد خطا در کار است، ما به شما این تضمین را می دهیم که در ترجمه بازار، متن ترجمه طلایی بالای 90 درصد و متن ترجمه نقره ای بیش از 80 درصد تخصصی خواهد بود. پس می‌توانید بدون دغدغه و به صورت آنلاین سفارش ترجمه تخصصی خود را ثبت کنید. 

در ترجمه بازار کار شما به دست مترجم متخصص و با سابقه در رشته تخصصی شما ترجمه می شود. مترجمین متخصصی که در مرکز ترجمه بازار فعالیت می کنند علاوه بر این که از آزمون های تخصصی عبور کرده اند، دارای چندین سال سابقه همکاری با این مرکز هستند و از فیلتر گذر زمان و تجربه هم عبور کرده اند. 

برای مثال مترجمینی که سفارش ترجمه طلایی را انجام می دهند، حداقل سه الی چهار سال سابقه همکاری در رشته مرتبط را دارند که این امر خیال شما را از بابت ارائه ترجمه تخصصی با کیفیت بالا راحت می کند.

هدف نهایی ما این هست که تمامی مشتریان از خدمات ترجمه رضایت داشته باشند. اگر به غیر از اعتبار وبسایت ترجمه بازار، ضمانت دیگری هم برای کیفیت ترجمه خود می خواهید، باید بدانید که تمامی سفارش های ترجمه بازار به مدت 100 ساعت گارانتی کیفی دارند که این مورد به صورت مشخص در پیش فاکتورهای ترجمه ذکر می شود.

پیگیری و پشتیبانی لحظه ای سفارش ترجمه

ترجمه بازار امکان پیگیری و پشتیبانی لحظه ای سفارش ها را برای مشتریان خود فراهم کرده است. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با کارشناسان آنلاین ما در تلگرام در ارتباط باشد و همچنین از طریق فرم پیگیری سفارش ها، شرایط پروژه خود را به صورت لحظه ای استعلام کنید:

پیگیری سفارش از طریق تلگرام

پیگیری سفارش از طریق سایت

سفارش ترجمه با قیمت پایین

در شرایط بد اقتصادی حال حاضر، همه ما هنگام ثبت سفارش یا خرید هر کالایی علاوه بر کیفیت، به قیمت آن هم توجه می کنیم. ما سعی می کنیم در خرید یا سفارش محصول با کیفیت، تا حد امکان کمترین مبلغ را پرداخت کنیم.

با بالا رفتن دلار، هزینه های ما هم دوبرابر شد! هزینه های تعمیر و نگهداری سایت، هزینه های هاست و تبلیغات و … اما ما با وجود تمام این موانع و سختی ها و با مدیریت درست قیمت ها را ثابت نگه داشتیم و نرخ های ترجمه در ترجمه بازار هیچ تغییری نکرد!

وقتی به ما سفارش می دهید، مطمئن باشید که بهینه ترین انتخاب ممکن را کرده اید. ترجمه بازار از مراکزی است که به واسطه حجم بالای سفارش ها، قیمت بسیار مناسبی را ارائه می دهد تا مشتری، ترجمه بازار و مترجم همگی ذینفع یک سفارش ترجمه باشند. در واقع شیوه و اصول کار ما حجم بالای پروژه ها و سود پایین است.

برای اطمینان از این مورد هم می توانید پیش از ارسال سفارش، قیمت خدمات ترجمه ما را با سایر مراکز معتبر مقایسه کنید و سپس در خصوص ارسال سفارش ترجمه تصمیم گیری کنید. برای مشاهده قیمت خدمات ترجمه در مرکز ترجمه بازار به لینک زیر مراجعه کنید:

مشاهده قیمت ترجمه در ترجمه بازار

سفارش ترجمه آنلاین با کد تخفیف

در ترجمه بازار علاوه بر اینکه نرخ های ترجمه همواره بسیار پائین بوده و حدود سی الی چهل درصد پائین تر از سایر مراکز معتبر ترجمه هست، با مناسبت های مختلف، تخفیف های فصلی و موردی زیادی به مشتریان ارائه می شود تا انجام یک پروژه ترجمه برای مشتریان هزینه زیادی نداشته باشد و با کمترین قیمت ممکن انجام شود.

تخفیف های ترجمه مقاله

سفارش ترجمه

سفارش ترجمه در تمامی حالات زمانی

یکی از موارد اصلی که باعث می شود نیاز به سفارش ترجمه آنلاین احساس شود، نداشتن زمان و فوریت بسیاری از سفارش های ترجمه است. همانطور هم که پیش تر گفتیم زمان از فاکتورهای اصلی برای سفارش های ترجمه به حساب می آید. در ترجمه بازار شما هیچ محدودیتی در سفارش ترجمه فوری. برای مثال اگر سفارش ترجمه شما بسیار فوری هم باشد، می توانید روی ما حساب کنید و کار را دقیقا رأس مورد درخواستی از ما تحویل بگیرید.

انواع حالت های سفارش در ترجمه بازار به شرح زیر هستند:

+ سفارش ترجمه عادی – تا هزار و پانصد کلمه در روز

+ سفارش ترجمه نیمه فوری و فوق فوری – تا سه الی چهار هزار کلمه در روز

+ سفارش ترجمه فوری ویژه – تا ده هزار کلمه در روز

حتی امکان اجرای یک سفارش ترجمه با فوریت بیش از این هم وجود دارد. ولی به سبب امکان افت کیفیت سفارش ها در چنین شرایطی، ترجمه فوری با سرعت بیشتر از ده هزار کلمه در روز توصیه نمی شود.

همچنین برای آشنایی بیشتر با روند سفارش ترجمه فوری در مرکز ترجمه بازار، می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

ترجمه فوری در ترجمه بازار

سفارش ترجمه متن در تمامی زبان ها

در ترجمه بازار هیچ محدودیتی در مورد نوع زبانی که به ترجمه آن نیاز دارید، وجود ندارد. شما می‌توانید سفارش ترجمه متن خود در انواع زبان های متداول دنیا را ارسال کنید و از وجود مترجمین با کیفیت برای ترجمه متون انواع زبان ها به زبان فارسی و بالعکس مطمئن باشید. به طور مثال سفارش ترجمه عربی یکی از پر مخاطب‌ترین سفارش‌ها در ترجمه بازار است. در کنار سفارش ترجمه عربی، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی نیز بسیار زیاد است. بدین معنی که برگردان زبان انگلیسی به فارسی نیز هم راستا با زبان عربی در صدر جدول سفارش‌های ترجمه قرار دارد. برای سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی که توسط مترجمین حرفه‌ای ما انجام می‌شوند درنگ نکنید و همین حالا با ما ارتباط باشید.

ما سعی کرده ایم که در تمامی زبان های متداول اعم از عربی،انگلیسی، آلمانی، روسی، ترکی یا چینی بهترین مترجمین را در اختیار بگیریم تا مجموعه خدمات ترجمه بازار برای تمام مشتریان کامل باشد. برخی از انواع زبان هایی که امکان سفارش ترجمه آنلاین در آن ها وجود دارد، به شرح ذیل هستند:

 

سفارش ترجمه در تمامی زمینه ها

برای سفارش ترجمه تخصصی در تمامی زمینه های علمی روی ما حساب کنید. گردآوری تیمی زبده از مترجمین در تمامی زمینه های علمی کار بسیار دشواری است که تنها با صرف زمان و تجربه حاصل می شود و ترجمه بازار پس از سال ها کار در بازار ترجمه آنلاین، به این هدف دست پیدا کرده است.

تفاوتی نمی کند که متن شما یک متن تخصصی فنی مهندسی باشد یا یک متن علوم پزشکی. متن علوم انسانی باشد یا یک متن هنری باشد یا حتی یک متن شرکتی و سازمانی باشد. ما در تمامی رشته های دانشگاهی و زمینه های علمی مترجم متخصص در اختیار داریم که متون شما را به بهترین شکل ترجمه می کنند.

در هر زمینه علمی از یک مترجم با سابقه در رشته تحصیلی مرتبط استفاده می شود که پیش از ورود به لیست مترجمین مرکز ترجمه بازار، آزمون های کیفی مرتبط از او گرفته شده است. پس با اطمینان کامل به ترجمه بازار، سفارش ترجمه تخصصی بدهید.

سفارش ترجمه برای تمامی نیازها

اگر شما یک دانشجو یا یک محقق باشید، ممکن است هدف شما اسفارش ترجمه مقاله یا سفارش ترجمه متن باشد. ممکن است هدف شما ارائه یک مقاله بین المللی به زبان انگلیسی باشد و یا تحقیق و پژوهش برای یک پروژه علمی باشد. در هر صورت می توانید به ترجمه بازار دلگرم باشید و از خدمات ما در تمامی زمینه ها استفاده کنید. در صورت نیاز به سفارش ترجمه فوری مقاله و متن با ترجمه بازار در ارتباط باشید.

انواع خدمات ترجمه برای دانشجویان عبارتند از

+ ترجمه مقاله

+ ترجمه کتاب

+ ترجمه پایان نامه

+ ترجمه چکیده

+ ترجمه فارسی به انگلیسی

اگر شما مدیر یا کارمند یک شرکت یا سازمان هستید هم می توانید از خدمات ترجمه سازمانی ترجمه بازار استفاده کنید. خدمات ترجمه سازمانی ترجمه بازار با کیفیت، ویژه سازمان ها و  شرکت ها انجام می شود و شما می‌توانید با طی فرایند سفارش ترجمه تخصصی به آن دسترسی پیدا کنید. برخی از خدمات تخصصی ترجمه در ترجمه بازار به شرح زیر هستند:

+ ترجمه نامه

+ ترجمه کاتالوگ

+ ترجمه قرارداد و اسناد تجاری

+ ترجمه استاندارد

+ ترجمه همزمان

+ ترجمه وب سایت

اگر شما مدیر یک وب سایت یا استارت آپ باشید، از کسانی هستید که با یک نیاز جدید روبرو شده اید. تولید محتوا!

در حال حاضر تولید محتوا کم هزینه ترین و حرفه ای ترین راه برای بازاریابی کسب و کار شما است. تولید محتوا اگر به صورت تخصصی و حرفه ای و با رعایت اصول سئو انجام شود می تواند حجم زیادی از ورودی مشتریان از سایت گوگل را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم! از آنجایی که ترجمه متن از هر زبانی به زبان شیرین فارسی یک منبع مناسب برای تولید محتواست؛ به شما پیشنهاد می‌دهیم تا برای تولید چنین محتوایی از متن مورد نظرتان را از بخش سفارش ترجمه متن برای ما ارسال کنید تا فایل ترجمه شده را برای درج در وب سایت‌تان ارسال کنیم.

جتی برای تولید محتوای ویدئویی نیز می‌توانید از ویدئوهای با زبان اصلی استفاده کنید و نگران ترجمه آن نباشید. ما در ترجمه بازار به راحتی می‌توانیم زیرنویس ویدئوهای خارجی را به فارسی ترجمه کنید. اگر نیاز به ترجمه زیرنویس دارید همین حالا سفارش ترجمه زیرنویس فیلم دهید.

+ سفارش تولید محتوا

10 پاسخ

  1. از زمان ثبت سفارش حداکثر یک ساعت بعد برآورد قیمت به صورت پیش فاکتور برای شما ارسال خواهد شد

 1. خواستم بگم قیمتهای شما خیلی خوبه شاید منم یهروزی مشتری شدم

 2. من دانشجوی دکترای ادبیات هستم لطفا بفرمایید از چه طریق میتوانم با شما همکاری کنم؟

  1. تمام قیمت‌ها بسیار مناسب هستند اما اگر سفارش اولتان است با مراجعه به صفحه تخفیف می‌توانید کد تخفیف دریافت کنید

 3. سلام علیکم
  بنده قصد ترجمه کتابی عربی به فارسی را دارم. در زمینه تاریخچه تشیع. شما توانایی ترجمه آن را دارید؟ و هزینه آن چقدر است؟

  1. با سلام بله مترجمین عربی به فارسی ترجمه بازار این توانایی را دارند. برای برآورد هزینه با واحد پشتیبانی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4.7/5 - (452 امتیاز)