ترجمه تخصصی شیمی

ترجمه شیمی کاربردی | ترجمه تخصصی مقالات و متون رشته شیمی کاربردی در ترجمه بازار

ترجمه تخصصی شیمی کاربردی


رشته شیمی کاربردی به دلیل پیوند کاربردهای عملی با علم شیمی از طرفداران زیادی در سراسر جهان و کشور ما برخوردار است و خدمات مهمی را به پیشرفت علم و دانش ارائه داده است. ترجمه شیمی کاربردی – از این جهت – بسیار مهم و حساس در نظر گرفته می‌شود.

مشاهده نمونه ترجمه

پیشرفت‌های اخیر در غشاهایِ ماتریس مخلوط برای جداسازی CO2

چکیده

پیشرفت‌های اخیر در رابطه با غشای ماتریس مخلوط برای جداسازی CO2 در این مقاله بررسی شده است. برای بهبود عملکرد جداسازی CO2 از غشاهای پلیمری، غشاهای ماتریس مخلوط (MMM) ساخته شده اند. مفهوم MMM به طور واضح بیان شده است. پلیمر و پرکننده‌های (فیلرهای) غیر آلی یا آلی مناسب برای MMM به طور خلاصه بازگو شده‌اند. مورفولوژی‌های (ریخت‌شناسی) رابط  بین پلیمر و پرکننده و تأثیر مورفولوژی‌های رابط بر خصوصیات انتقال گاز MMM‌ها به طور خلاصه بازگو شده‌اند. روش‌های بهبود شرایط سازگاری بین پلیمر و پرکننده معرفی شده است. هشت روش وجود دارد از جمله اتصال کنندگان سیلانی، روش واکنشگر گرینیارد، ترکیب مواد افزودنی، گرافتینگ، پلیمریزاسیون درجا، پوشش پلی دوپامین، روش همجوشی ذرات و کاربردی شدن پلیمر. برای دستیابی به بهره وری بالاتر برای کاربردهای صنعتی، غشاهای کامپوزیتی ماتریس مخلوط تولید می‌شوند. توسعه اخیر در الیاف توخالی و غشای کامپوزیت ماتریس مخلوط مسطح با جزئیات بررسی می‌شود. در آخر نیز، آینده روند MMM پیش بینی شده است.

مقدمه

فن آوری جداسازی CO2 با مصرف انرژی که سازگار با محیط زیست باشد به طور فزاینده‌ای ضروری است و بازار گسترده‌ای در کاربردهای صنعتی از جمله جذب CO2، حذف CO2 از گاز دودکش‌ها، تصفیه گاز طبیعی و تصفیه هیدروژن دارد.

 

متن اصلی (انگلیسی) در ادامه آمده است …

ترجمه متن شیمی کاربردی


تر جمه متن شیمی کار بردی در هر سطحی که باشد در سایت ما توسط بهترین و متخصص‌ترین مترجمین برگردان می‌شود. همچنین ما تعهد می‌دهیم که برگردان متن شما در زمان مقرر بدون ذره‌ای تاخیر به دست شما خواهد رسید. این موضوع سبب شده تا مشتریان دائمی تر جمه بازار هر روز بیشتر شوند.

ترجمه مقاله شیمی کاربردی


تر جمه مقاله شیمی کار بردی به دلیل گستردگی این حوزه از علم شیمی و استفاده از آن در کاربردهای مختلف نیازمند سطح تخصص و مهارت بالای مترجمین شیمی کاربردی می باشد. در ترجمه بازار سعی شده برای بالابردن هرچه بیشتر سطح برگردان مقالات تخصصی این رشته، از مترجمینی که قبلا در همین رشته فارغ التحصیل شده‌اند استفاده شود.

نه تنها برگردان به صورت انگلیسی به فارسی بلکه تر جمه فارسی به انگلیسی رشته شیمی کار بردی در مرکز و سایت تر جمه بازار توسط مترجمین خبره انجام می‌گیرد. وجود 10000 مشتری از سراسر ایران در ترجمه بازار خبر از کیفیت بالا و هزینه مقرون بصرفه برگردان در این سایت است.

ترجمه کتاب رشته شیمی کاربردی در ترجمه بازار


در کشور ما مترجمین مجرب مقاله شیمی کاربردی که از دانشجویان و فارع التحصیلان این رشته می‌باشند، حضور دارند و برای تر جمه متون و مقاله ISI و همچنین کتب تخصصی شیمی کاربردی در مرکز ترجمه بازار مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین موضوع امانت داری در سایت تر جمه بازار چه در زمینه تر جمه شیمی کاربردی و چه در زمینه علوم دیگر از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

ثبت سفارش در سایت تر جمه بازار بسیار آسان است تنها کافی است به صفحه‌ ثبت سفارش مراجعه کنید و مراحل را طی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.