ترجمه آنلاین شیمی آلیترجمه شیمی آلی | ترجمه تخصصی متون و مقالات رشته شیمی الی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

ترجمه شیمی الی


رشته شیمی آلی زیر مجموعه‌ای از دانش شیمی است که درباره ترکیبات کربن یا مواد آلی سخن می‌گوید و سطح تخصصی بالایی را شامل می‌شود. از این‌رو ترجمه شیمی الی هم در زمره تخصصی‌ترین فیلدهای تر‌جمه قرار می‌گیرد که برای آن باید از مترجمین زبده و آشنا به این حوزه بهره برد.

مشاهده نمونه ترجمه

نقش عناصر کمیاب زمین در اکسیداسیون متانول

چکیده

برای دهه‌ها از عناصر کمیاب زمین (یا لانتانیدها) در فرآیندهای بیولوژیکی – تا زمان کشف محل فعال آنها در متانول دهیدروژناز از نوع XoxF باکتری متانوتروفیک  Methylacidiphilum fumariolicum SolV کشف شد. مطالعات بعدی وجود لانتانیدها را در سایر آنزیم‌های پیرولوکینولین کینون درگیر در متابولیسم الکل نشان داد. در این مقاله، بیوشیمی آنزیم‌های وابسته به لانتانید و توانایی این فلزات در تأثیرگذاری به روی ژن و نوع متانول دهیدروژناز مورد استفاده میکروارگانیسم‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. علاوه بر این، بینش جدیدی را در مورد مکانیسم جذب عناصر کمیاب زمین به سلول‌های باکتریایی مطرح می‌کند.

مقدمه

عناصر کمیاب زمین (REEs) گروهی از عناصر هستند که شامل لانتانیدها (Ln) از لانتانیم تا لوتتیوم در جدول تناوبی، به علاوه اتریم و اسکاندیم می‌باشند. این فلزات اغلب به لانتانیدهای ‘سبک’ (LREE) تقسیم می‌شوند که شامل عناصر با عدد اتمی (Z) از 57 تا 63 (La-Eu) و لانتانیدهای ‘سنگین’ (HREE) هستند که عناصر نشان دهنده Z را از 64 تا 71 نشان می‌دهند (Gb -Lu). علیرغم نامشان، REEها در محیط بسیار فراوان هستند، با غلظتی که به طور متوسط، 0.015٪ از پوسته زمین را تشکیل می‌دهند.

متن اصلی (انگلیسی) در ادامه آمده است …

ترجمه مقاله رشته شیمی الی


دامنه مقالات منتشرشده در این رشته به دلیل ارتباط تنگاتنگ آن با علوم شیمی و سایر رشته‌های مهندسی بسیار وسیعی است و مترجمین این رشته برای تر‌جمه مقاله شیمی آلی بایستی از اطلاعات مرتبط بسیار بالایی نیز برخوردار باشند. خوشبختانه در ترجمه‌بازار از مترجمینی استفاده شده است که خود فارغ التحصیل همین گرایش هستند و یا از تجربه مفیدی در این زمینه برخوردار هستند.

ترجمه متن رشته شیمی الی از فارسی به انگلیسی


یکی دیگر از خدمات ارزنده‌ای که ترجمه‌بازار به اساتید و دانشجویان این رشته ارائه می‌دهد، تر‌جمه کاملا تخصصی متون و مقالات فارسی به زبان انگلیسی است. مترجمین در ترجمه‌بازار شناخت کاملی از دو زبان فارسی و انگلیسی دارند و برگردان معکوس را به راحتی و با دقت بالایی انجام می‌دهند. داشتن بیش از 10000 مشتری دائمی از سراسر کشور بر صحبت ما صحه می‌گذارد.

ترجمه شیمی آلی

تر‌جمه کتاب رشته شیمی الی در هر سطح از تخصص در ترجمه‌بازار


به طور کلی می‌توان گفت که در سایت ترجمه‌بازار، ما هر گونه محتوایی را اعم از نوشتاری، ویدیویی و صوتی به راحتی – با کمک مترجمین زبده – تر‌جمه می‌کنیم. تر‌جمه کتاب‌های تخصصی این رشته هم از این قاعده مستثنی نیستند.

لازم نیست برای ترجمه کتاب رشته شیمی الی همه هزینه را همان ابتدا پرداخت کنید، می‌توانید در حین انجام پروژه و با مشاهده پیشرفت آن حق الزحمه مترجم را بپردازید. در ترجمه بازار صرفاً از مترجمین متخصص در شیمی آلی برای انجام تر‌جمه مقالات، متون و کتب این رشته استفاده می‌شود و این امر سبب بهبود کیفی ترجمه‌های این رشته در ترجمه‌بازار شده است. شما نیز می‌توانید تر‌جمه تخصصی شیمی آلی خود را با خیال آسوده به کادر زبده ما در این رشته بسپارید.

4.6/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.