ترجمه مقاله پزشکی

ترجمه مقاله پزشکی

بدون شک یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین رشته‌های علوم تجربی که سابقه تاریخی زیادی دارد و به بشر خدمات فراوانی نموده است، رشته پزشکی می‌باشد. امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزارها و دستگاه‌های نوین پزشکی سرعت پیشرفت آن دو چندان شده است و تولید علم در این رشته رشد فزاینده‌ای یافته است. ترجمه مقاله پزشکی، متون و کتب پزشکی آن نیز هم جز حساس‌ترین زمینه‌های کار ترجمه است چرا که اشتباهی کوچک می‌تواند منجر به از دست رفتن جان انسانی شود.

اصول ترجمه مقالات پزشکی به صورت تخصصی


برای ترجمه مقاله پزشکی مترجمین این رشته قطعاً بایستی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی و سایر رشته‌های مرتبط نظیر دندانپزشکی باشند تا آشنایی و تسلط کافی بر مفاهیم و اصطلاحات این رشته و انواع مقاله‌های تخصصی پزشکی داشته باشند.

استفاده از متون و مقالات پزشکی تنها به دانشجویان این رشته ختم نمی‌شود؛ هر پزشکی با هر سابقه‌ای که در امر طبابت دستی داشته باشد، برای به‌روز رسانی علم خود نیاز به استفاده از متون لاتین خواهد داشت. از این‌رو ترجمه متون پزشکی مانند یک رابط اساتید، دانشجویان و پزشکان را با علوم نوین و تازه کشف‌شده پیوند خواهد داد.

ترجمه تخصصی پزشکی به صورت فوری 


روزانه دانشجویانی بسیاری در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیاز به ترجمه تخصصی متون پزشکی به زبان فارسی دارند. این متون خواه برای افزایش اطلاعات عمومی باشد خواه برای انجام یک پروژه دانشجویی، نیاز به مترجم متخصصی دارد که با واژگان این رشته دانشگاهی آشنایی کامل داشته باشد. از مهمترین زیرشاخه‌هایی رشته پزشکی که نیاز به ترجمه تخصصی در آن‌ها حرف اول را می‌زند به ذکر چند نمونه بسنده می‌کنیم.

 ترجمه پرستاری –  ترجمه دامپزشکی – ترجمه دندان‌پزشکی –ترجمه ژنتیک

برای ثبت سفارش ترجمه فوری پزشکی می‌توانید همین حالا از طریق سایت اقدام کنید.

چرا باید برای برگردان کتاب ترجمه‌بازار را انتخاب کنیم؟


بهره‌گیری از فارغ التحصیلان ممتاز در رشته‌های مختلف پزشکی در ترجمه بازار، این موسسه را به یکی از پیشگامان ترجمه کتاب پزشکی بدل ساخته است. امر ترجمه به خصوص در زمینه‌های پزشکی از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که با جان انسان‌ها در ارتباط مستقیم می‌باشد.

ترجمه کتب روز پزشکی از زبان انگلیسی به فارسی می‌تواند علارقم افزایش دانش علمی متخصصین داخل، به عنوان یک رزومه کاری-علمی خوب نیز محصوب گردد.

اگر قصد برکردان چنین کتبی را دارید باید بدانید در سایت ترجمه‌بازار جهت برگردان مقاله ISI از گروه مترجمین تخصصی که دارای سابقه چندین ساله در برگدان مقالات تخصصی پزشکی هستند، استفاده می‌شود.

برای سفارش ترجمه تخصصی پزشکی خود به صفحه ثبت سفارش در سایت ترجمه بازار مراجعه فرمائید.

پرسش و پاسخ


قیمت ترجمه کتاب چقدر است؟

هزینه ترجمه هر کتاب بستگی به تعداد کلمات آن و سرعت و کیفیت ترجمه آن دارد.برای برآورد قیمت سفارش ثبت کنید

کیفیت ترجمه مقالات تخصصی چطور است؟

ترجمه مقالات در سه کیفیت برنزی، نقره‌ای و طلایی انجام می‌شود

چطور سفارش ترجمه ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش از طریق منوی بالای صفحه یا از طریق واتساپ اقدام نمایید

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.