ترجمه تخصصی میکروبیولوژیترجمه میکروبیولوژی | ترجمه‌ای ویژه، مناسب میکروبیولوژیست‌ها

میکروبیولوژیست عزیز اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون رشته میکروبیولوژی دارید و هنوز مرکز ترجمه مناسب خود را نیافتید، پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه این مطلب، راه را برای خود هموار کنید. با شناخت اهمیت کیفیت ترجمه در رشته میکروبیولوژی در می‌یابید که هر فرد یا مرکزی صلاحیت لازم برای ترجمه متون تخصصی این رشته دانشگاهی را ندارد. پس با ادامه مطلب همراه ما باشید:

مشاهده نمونه ترجمه

آلودگی دست کارکنان مراقبت های بهداشتی با هاگ‌های (اسپور) باکتریایی

چکیده:

گونه‌های کلستریدیوم و گونه‌های باسیلوس باکتری‌های تشکیل دهنده اسپور هستند که باعث عفونت بیمارستانی می‌شوند. اسپورهای حاصل از این باکتری‌ها از طریق دست کارکنان درمانی از بیمار به بیمار دیگر منتقل می‌شوند. اگرچه تمیز کردن دست با الکل از اقدامات مهم بهداشتی دست است، اما در برابر اسپورهای باکتریایی بی اثر است. بنابراین، کادردرمانی باید دست خود را به هنگام آلوده شدن به اسپور با صابون بشویند. با این حال، میزان آلودگی دست کارکنان مراقبت‌های بهداشتی نامشخص است. هدف از این مطالعه تعیین میزان آلودگی اسپور باکتریایی در دست کارکنان بهداشتی است. در این مطالعه دست 71 کادر بهداشتی از نظر آلودگی اسپور باکتریایی ارزیابی شد. اسپورهای متصل به دست افراد پس از 9 ساعت کاری از نظر کمی مورد بررسی قرار گرفتند. رابطه بین آلودگی اسپور باکتریایی و رفتارهای بهداشتی دست نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. اسپورهای باکتریایی بر روی دست 54 فرد (1/76 درصد) تشخیص داده شد. دستان کادر درمان ممکن است به دلیل شستن ناکافی دست در طول مراقبت روزانه از بیمار، به طور مکرر به اسپور باکتری آلوده شوند.

ترجمه مقالات میکروبیولوژی به صورت متن یا مقاله تخصصی

اگر یکی از دانشجویان، فارق التحصیلان و یا محققین میکروبیولوژی باشید، حتما به ترجمه متنی کوتاه برای پروژه دانشگاهی یا مقاله‌ای بلند برای پایانه نامه نیاز پیدا کرده یا خواهید کرد. در این لحظه یک مترجم متخصصی هم رشته شما به کمکتان خواهد آمد. مترجمی که با اصطلاحات و نکات فنی این رشته آشنایی کامل دارد. چه بسا ساده انگاری ترجمه چنین متونی و  سپردن آن به مترجمی مبتدی و عدم ترجمه مناسب متن شما، آینده شغلی و تحصیلی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد.

ترجمه تخصصی ژورنال‌های معتبر میکروبیولوژی

یکی دیگر از خدمات ترجمه، امکان ترجمه مقاله از ژورنال‌های معتبر بین‌المللی است. اگر نیاز به ترجمه مقاله‌ای معتبر از ژورنال‌های بین المللی دارید می‌توانید با مراکز ترجمه معتبر در کل کشور که به صورت آنلاین مشغول به فعالیت هستند تماس گرفته و مقاله خود را با هر تعداد صفحه‌ای ترجمه کنید. این مقالات می‌تواند منابع مناسبی جهت فعالیت‌ها و پژوهش‌های علمی و ارتقاء رتبه دانشجویان و مراکز دانشگاهی در کشور باشد.

امکان ترجمه فارسی به انگلیسی متون هم وجود دارد

علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه بازار می‌تواند ترجمه فارسی به انگلیسی میکروبیولوژی و تمام زیرشاخه‌های آن را به نحو احسن انجام دهد. مترجمین ما دانش زبانی بسیار بالایی دارند، و برعکس بسیاری از موسسه‌ها از افرادی انتخاب نمی‌شوند که تخصص نداشته باشند. مترجمین ترجمه بازار همه داری مدارک عالی زبان هستند و به راحتی از عهده ترجمه میکروبیولوژی بر خواهند آمد.

ترجمه‌بازار نامی آشنا در میان مترجمین کهنه‌کار کشور

اگر به دنبال مترجمین حرفه‌ای برای ترجمه میکروبیولوژی می‌گردید، دیگر نیاز به گشتن نخواهید داشت. ترجمه بازار با داشتن مترجمین بسیار مجرب در زمینه ترجمه تخصصی میکروبیولوژی می‌تواند کلیه نیازهای شما را برآورده کند. مترجمین ما با تمام گرایشات رشته میکروبیولوژی مانند ویروس شناسی، باکتری شناسی، قارچ شناسی، ایمنی شناسی و غیره آشنایی دارند، و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند ترجمه میکروبیولوژی را انجام دهند.

ترجمه بازار تا کنون توانسته رضایت بیش از 10 هزار مشتری را جلب کند، و قصد داریم خدمات خود را طوری ارائه کنیم که همه اقشار جامعه بتوانند از آن استفاده کنند. در سایت ترجمه بازار می‌توانید نسبت به ترجمه میکروبیولوژی و ترجمه تخصصی سایر رشته‌های دیگر اقدام کنید. میزان تخصصی بودن مطالب شما برای ما مشکل ساز نیست و حتی می‌توانیم ترجمه کتاب میکروبیولوژی و یا ترجمه مقاله میکروبیولوژی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با هزینه‌های بسیار کم انجام دهیم. ترجمه بازار سایتی است که مدت‌ها به دنبال آن بوده‌اید.

ترجمه میکروبیولوژی

مترجمین میکروبیولوژی چه افرادی هستند؟

مترجمان ترجمه بازار با نهایت دقت و حساسیت استخدام شده‌اند تا کیفیت تمامی ترجمه‌ها بالا باشد. در زمینه ترجمه میکروبیولوژی این حساسیت به اوج خود می‌رسد، زیرا متون مربوط به این رشته کاملا تخصصی هستند و نیاز به انجام ترجمه توسط یک فرد آشنا به زیست شناسی دارد. تمامی این مترجمین آشنا به ترجمه انگلیسی به فارسی میکروبیولوژی و برعکس هستند. همچنین انتخاب مترجمی که تخصص داشته باشد نیز به عهده ما است، و همیشه بهترین‌ها را انتخاب می‌کنیم.

ترجمه مقالات رشته میکروبیولوژی چقدر زمان لازم دارد؟

زمان ترجمه میکروبیولوژی کاملا بستگی به تعداد صفحات متن و میزان تخصصی بودن آن دارد، اما این چیزی نیست که ترجمه بازار نتواند از عهده آن بر بیاید. ما با داشتن مترجمین مجرب در هر رشته و تخصص دانشگاهی به راحتی می‌توانیم متون شما را ترجمه کنیم. حتی در رابطه با تخصصی‌ترین متون این رشته و ترجمه مهندسی میکروبیولوژی نیز می‌توانیم در کوتاه‌ترین زمان، نسبت به اتمام ترجمه اقدام کنیم.

ترجمه متون رشته میکروبیولوژی چقدر هزینه دارد؟

هزینه‌های ترجمه در ترجمه بازار به شکلی کاملا رقابتی در نظر گرفته شده است. هزینه هرگونه ترجمه نسبت به دیگر موسسه‌های خدمات ترجمه بسیار پایین‌تر است، و حتی در زمینه ترجمه مقاله مهندسی میکروبیولوژی و یا ترجمه کتاب مهندسی میکروبیولوژی نیز این هزینه کمتر است. تمامی پرداخت‌ها در ترجمه بازار به صورت مرحله‌ای است، و هزینه به صورت یکجا از شما دریافت نمی‌شود.

ترجمه میکروبیولوژی

چطور می‌توان سفارش ترجمه مقاله میکروبیولوژی داد؟

روش سفارش ترجمه میکروبیولوژی نیز مانند بسیاری از خدمات ترجمه در سایت ترجمه بازار به آسانی و تنها با چند کلیک قابل انجام است. این مراحل عبارتند از:

  1. تکمیل فرم‌های مربوط به اطلاعات شخصی
  2. ارسال متن مورد نظر شما به ترجمه بازار
  3. دریافت پیش فاکتور کاملا رایگان و پرداخت هزینه اولیه
  4. اعلام رضایت از خدمات ترجمه و پرداخت مابقی هزینه‌ها

اکنون میتوانید جهت ثبت سفارش ترجمه خود، فرم مربوطه را پر کنید.

حفظ و صیانت از متن‌های شما وظیفه ماست

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ترجمه بازار، امانت‌داری نسبت به متونی است که دریافت می‌کند. برای مثال در هنگام ترجمه کتاب این متون به هیچ وجه در جایی انتشار پیدا نمی‌کنند و برای هیچ فرد دیگری ارسال نخواهند شد. حفظ و صیانت از متن‌های ارسالی شما وظیفه اصلی ما است، و به اهمیت محرمانه بودن آن کاملا واقف هستیم. ترجمه میکروبیولوژی تخصص ما است و این تنها یک شعار نیست، بلکه سابقه درخشان ما نشان دهنده این میزان تخصص است.

از ما پرسیده‌اند

چه تضمینی برای انجام صحیح ترجمه میکروبیولوژی وجود دارد؟

مترجمین ما همه به صورت کاملا تخصصی انتخاب شده‌اند. ما به شما گارانتی 100 درصد واقعی می‌دهیم که ترجمه کیفیت بالایی داشته باشد، و در صورت نداشتن رضایت، ترجمه را تغییر خواهیم داد.

با سلام، امکان انجام ترجمه فوری کتابی درباره رشته میکروبیولوژی رو دارید؟

درود بر شما. بله، کتاب شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط چند مترجم متخصص و یک ویراستار کاملا حرفه‌ای ترجمه و بررسی خواهد شد، و آن را به شما تحویل می‌دهیم.

با سلام، ترجمه سازمانی برای یک آزمایشگاه بین‌المللی رو هم می‌تونید انجام بدید؟

بله، ترجمه بازار کلیه خدمات ترجمه سازمانی را با نظم بسیار خاص به صورت روزانه می‌تواند برای شما انجام دهد، همچنین امکان ارسال مترجم همزمان را نیز داریم.

5/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.