ترجمه گرجستانی به فارسی و فارسی به گرجستانی

گرجستان (Georgia)، به سرزمین شیرینی دانمارکی خوش آمدید! 

گرجستان کشوری نسبتا کم جمعیت در اروپاست که مردم آن به زبان گرجی مکالمه می‌کنند. این زبان با الفبای گرجی که یکی از خطوط قدیمی است نوشته می‌شود. در تاریخ پر فراز و نشیب این کشور اثری از هجوم امپراطوری‌هایی زیادی به چشم می‌خورد. از نظر جغرافیایی بخشی از گرجستان در قاره آسیا و بخشی دیگر در قاره اروپا قرار دارد اما در مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این کشور را بخشی از قاره اروپا می‌دانند. طی سال‌های گذشته مناطق وسیعی از این کشور جدا شده و به کشورهای همسایه مثل آذربایجان، ترکیه، ارمنستان یا روسیه واگذار شده است. برای آشنایی بیشتر با زبان گرجی و ترجمه آن ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

ترجمه گرجستانی

نگاهی کوتاه به زبان گرجی


زبان گرجی الفبای مخصوص خود را دارد که الفبای گرجی نام دارد. زبان گرجی از دسته زبان‌های قفقازی است در مناطقی از کناره دریای خزر استفاده می‌شود. خط گرجی یکی از کهن‌ترین خطوطی الفبایی است که از گرجستان باستان به جای مانده. تاریخ اختراع این خط به حدود هزار سال قبل از میلاد مسیح نسبت داده می‌شود. جالب است که بدانید زبان گرجی در کشور ما، در بخش‌هایی از استان اصفهان نیز مکالمه می‌شود.

ترجمه تخصصی گرجی به فارسی و فارسی به گرجی 


مقصود از ترجمه تخصصی یک زبان، ترجمه دقیق و موبه موی متنی است که د رآن از لغات و اصطلاحات تخصی صنعت یا صنفی خاص استفاده شده است. مثلا در بخش‌های بازرگانی، متونی مانند: نامه، قرارداد، اسناد و مدارک، ایمیل‌ها و غیره.. می‌توانند نمونه‌هایی از متون‌ تخصصی باشند. لذا ترجمه دقیق چنین متونی می‌تواند بار حقوقی و مالی آن‌ها را بمراتب کمتر کرده و حتی به صفر برساند. اما در ترجمه چنین متونی نباید از مترجمی مثل گوگل استفاده کرد.

ترجمه غلط و ناهمگون متن تنها بخشی از مشکلات استفاده از مترجمین آنلاین است. برای ترجمه تخصصی تمام متون گرجی باید از مترجم انسانی استفاده کنید تا با بالاترین کیفیت ترجمه خود را تحویل بگیرید. ترجمه بازار به کمک مترجمین گرجی خود توانایی ترجمه تخصصی گرجی به فارسی را دارد.

تفلیس پایتخت تمام و کمالی برای گرجستانی‌هاست. چشمه‌های آبگرم متعدد دلیلی برای نام‌گذاری این شهر شده‌اند. تفلیس شهر در جنوب شرقی قاره سبز و در شاهراهی بنا شده است که امپراطوری‌های بسیاری از این مسیر برای کشورگشایی و دادوستد مالی استفاده می‌کردند. هنوز هم تفلیس را در مسیری برای انتقال انرژی در جهان می‌نامند. در طول تاریخ میزبان پادشاهان و اقدام مختلفی بوده اما از سال 1991 به بعد به شکلی کاملا مستقل در حال فعالیت است. آثار باستانی این شهر به جای مانده از دوران پرشکوه معماری قرون وسطاست. برای سفر یا تجارت با گرجستان باید بتوانید مترجم خوبی در کنارتان داشته باشید. اگر قصد ترجمه متون گرجیبه فارسی را دارید ترجمه بازار همراه شما خواهد بود.

ترجمه فوری گرجی به فارسی 


ترجمه فوری گرجی به فارسی یا بالعکس نیاز به سرعت  و دقت در ترجمه دارد. یعنی مترجم گرجی باید همزمان کیفیت و کمیت متن ترجمه شده را در نظر بگیرد. البته در متون طولانی کار ترجمه به دو یا چند نفر سپرده می‌شود تا کیفیت فدای سرعت نشود.

بسیاری از شرکت‌ها، دانشجویان یا حتی افرادی عادی که قصد اقامت در گرجستان را دارند می‌توانند از خدمات ترجمه فوری گرجی ترجمه بازار استفاده کنند. سرعت ترجمه بستگی به تعداد کلمات آن متن دارد.بطور مثال نمی‌توان یک متن 3هزار کلمه‌ای را با بالاترین کیفیت در یک روز ترجمه کرد. برای ترجمه فوری می‌توانید درخواست خود را از طریق لینک سفارش آنلاین ثبت کنید.

 

الـــو ترجمــــه بــــازار؟

ترجمه کتاب گرجی به فارسی یا کتاب فارسی به گرجی 


ترجمه کتاب‌های گرجی به فارسی یا کتب فارسی به گرجی از نیازهای این دو کشور است. بسیاری از پژوهشگران جهت برقراری ارتباطات میان دو کشور ایران و گرجستان اقدام به تالیف و ترجمه کتب مختلفی کرده‌اند که تعدادی از آنها به چاپ دوم به بعد رسیده‌اند. اگر قصد ترجمه کتاب گرجی دارید باید این نوید را به شما بدهیم که واحد ترجمه کتاب ترجمه بازار آمادگی ترجمه چنین کتبی را دارد. مترجمین تخصصی زبان گرجی به کمک تجربه و مهارت خود در شناخت این زبان می‌توانند ترجمه‌ای دقیق از کتاب مورد نظرتان را به  صورت تایپ شده در اختیارتان قرار دهند.

زبان دانمارکی برخلاف زبان‌های آسیایی از همان متون انگلیسی استفاده می‌کند با این تفاوت که سه حرف æ، ø و å رابه آن افزوده‌اند. دو منطقه خود مختار گرینلند و جزایر فارو که بخشی از پادشاهی دانمارک هستند علاوه بر زبان دانمارکی از زبان گرینلندی و فاروئی نیز به عناون زبان اصلی استفاده می‌کنند.

 

ترجمه گرجستانی

سفارش ترجمه گرجی به فارسی


خدمات ترجمه بازار بالاترین کیفیت را در میان تمام مترجمین آنلاین دارد. برای شما که قصد دارید تا متن گرجی را به فارسی ترجمه کنید همین حالا قیمت‌های ویژه‌ای در نظر گرفتیم که برای مشاهده آن می‌توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید. جهت اطمینان خاطر شما باید گفت که تمام مترجمین ترجمه بازار از طریق آزمون‌ و پیش شرط قبولی در آن استخدام می‌شوند و به طور مستمر تحت نظارت مترجمین ارشد هستند تا از کیفیت ترجمه‌های گرجی کاسته نشود.

برای سفارش ترجمه گرجی روش‌های متنوعی وجود دارد که بهترین روش استفاده از فرم ثبت سفارش آنلاین موجود در وب سایت است که در کمتر از یک ساعت پس از ثبت سفارش برآورد قیمت ترجمه را به شما اعلام خواهد نمود. پس از آن می‌توانید با پرداخت آنلاین هزینه ترجمه، به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

ترجمه گرجستانی

ترجمه گرجی

ترجمه گرجی به فارسی

ترجمه گرجستانی

ترجمه گرجی

ترجمه فارسی به گرجی

قیمت ترجمه گرجی به فارسی و بالعکس


قیمت ترجمه گرجی به فارسی در ترجمه بازار با پایین‌ترین نرخ امکان پذیراست. برای تعیین قیمت ترجمه از سه معیار کلی استفاده می‌شود. اولین معیار تعداد کلمات متن است. قیمت ترجمه بر اساس قیمت هر کلمه از متن مشخص می‌شود. نگران نباشید اگر متنی چندین صفحه‌ای دارید می‌توانید از تخفیفات پلکانی ترجمه بازار استفاده کنید. سرعت ترجمه نیز معیاری دیگر در تعیین قیمت است. 

اگر عجله‌ای ندارید پس نگران افزایش هزینه نباشید اما در صورتی که باید متن شما در زمان کوتاهی ترجمه شود شامل افزایش قیمت خواهید شد. معیار بعدی در قیمت ترجمه، کیفیت آن است. اگر متن شما یک متن عمومی‌ست و در آن از اصطلاحات یا لغات تخصصی خبری نیست پس ترجمه شما با کمترین قیمت ممکن ترجمه خواهد شد در غیر این صورت شامل افزایش قیمت خواهید شد

ترجمه انواع فایل‌ها و فرمت‌ها​

ترجمه متون تخصصی گرجی مانند: نامه و قرارداد که نیاز به تسلط کافی مترجم به مکاتبات و تجارت بین‌الملل دارد یکی از خدمات ترجمه بازار است. در این نوع ترجمه شرکت‌های تجاری و تجاری که قصد مذاکره یا مکاتبه با شرکای گرجی را دارند می‌توانند از خدمات آنلاین ترجمه بازار استفاده کنند. 

اگر این مطلب برای شما مفید بود امتیاز دهید