ترجمه مقاله ریاضی محض

ترجمه مقاله ریاضی محض | ترجمه تخصصی مقالات رشته ریاضی 

یکی از رشته‌های علوم ریاضی که کمک فراوانی به بشریت و پیشرفت انواع علوم جدید نموده است، رشته ریاضی محض است. از این جهت ترجمه مقاله ریاضی محض هم به یک نیاز جدی جامعه بدل شده که کمتر مترجمی می‌تواند دست به این کار بزند. ترجمه مقاله ریاضی محض نیاز به تجربه مترجم دارد. فارغ‌التحصیلان رشته ریاضی محض از جمله افرادی هستند که می‌توانند متون رشته ریاضی را ترجمه کنند. دانلود نمونه ترجمه PDF

نمونه ترجمه مقاله ریاضی محض


وجود و عدم وجود راه حل های معادله گرما در یک شرایط فوق‌العاده خطی

چکیده

ما یک تئوری طبقه بندی شده برای وجود و عدم وجود راه حل‌های مکانی در زمان را برای مشکلات مقدار اولیه معادلات حرارتی (گرمایی) غیر خطی ایجاد می‌کنیم. با تمرکز بر برخی از ویژگی‌های شبه مقیاسه‌ای و انتگرال ثابت آن، ما انتگرال‌پذیری آستانه‌ای صریح داده‌های اولیه را که وجود و عدم وجود راه حل‌ها را طبقه بندی می‌کنند، نشان می‌دهیم. شرایط غیرخطی معمولی، به عنوان مثال نوع چند فرمولی، نوع نمایی و مجموع آنها، محصولات و ترکیبات همگی می‌توانند به عنوان کاربرد در نظر گرفته شوند.

مقدمه

ما وجود و عدم وجود راه حل‌ها را برای معادله حرارتی نیمه خطی به این شکل در نظر می‌گیریم

متن اصلی (انگلیسی) در ادامه آمده است …

ترجمه مقاله به صورت تخصصی


مترجم برای ترجمه مقاله ریاضی محض باید از دانش تخصصی در رشته ریاضی محض بهره‌مند باشد. تنها مترجمینی می‌توانند دست به چنین کاری بزنند که خود فارغ التحصیل همین رشته باشند. خوشبختانه در ترجمه بازار برای ترجمه مقاله از مترجم یا مترجمین تخصصی ریاضی استفاده می‌شود. این مترجمین توانایی دارند تا بالاترین کیفیت ترجمه را ارائه دهند.

ترجمه تخصصی ریاضی محض


از آنجایی‌ که رشته ریاضی محض دارای اصطلاحات تخصصی متعددی است، مترجمین برای ترجمه مقاله ریاضی محض بایستی دارای دایره لغات تخصصی قابل توجهی از همین رشته باشند تا توانایی ارائه برگردان آن را به شکل مناسب داشته باشند.

این موضوع اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند وقتی سخن از برگردان فارسی به انگلیسی این رشته می‌شود. مترجم نه تنها از علوم ریاضی بلکه باید به زبان مقصد یعنی انگلیسی هم کاملا تسلط داشته باشد.

ترجمه کتاب ریاضی محض و نقاط قوت ترجمه‌بازار


داشتن بیش از 10000 مشتری دائمی از سراسر ایران، ترجمه‌بازار را به یک پایگاه امن و معتمد جهت برگردان انواع مقالات و متون تخصصی بدل کرده است. از آنجایی که بازارِ ترجمه بسیار داغ است، تنها موسسات و سایت‌هایی می‌توانند در این بازار دوام آورند که از هر سو با مشتریان خود کنار بیایند.

در ترجمه‌بازار برگردان انواع کتب، مقاله و متون تخصصی به نحو احسنت و با کمترین هزینه صورت می‌پذیرد. در طول ده سال ارائه خدمات مفتخر به ترجمه ده‌ها هزار خط مقاله ریاضی بوده‌ایم. پس اگر در ترجمه مقاله ریاضی محض کیفیت برگردان و قیمت آن برایتان مهم است، همین حالا از طریق راه‌های ارتباطی که در اختیارتان قرار داده‌ایم با ما در تماس باشید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

8 پاسخ

  1. قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی با فارسی بخ انگلیسی متفاوت است برای برآورد قیمت (به صورت رایگان) لطفا فایل متن را از طریق دکمه ثبت سفارش بالای صفحه برای ما ارسال کنید.

 1. خیلی ممنون از زحمات شما دوستان عزیزم در ترجمه بازار

  1. ماهم از شما بابت این کامنت پر انرژی ممنونیم

 2. ترجمه های رشته ریاضی واقعا سختن من قبلا دوبار خواستم ترجمه کنم نشد آخرشم سپردم به شما

  1. خوشحالیم که زود به این نتیجه رسیدید

 3. دانشجوی ریاضی هستم از کاشان میتوننم در ترجمه بازار مشغول بشم؟ راستشو بخواست تعریفتونو زیاد شنیدم تو شهرمون

  1. سلام بر شما و سپاس.اگر منظوزتان بخش ترجمه است بله ما همیشه به دنبال جذب مترجمین تخصصی هستی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.