ترجمه رشته معماری

اهمیت ترجمه مقاله معماری

در بازاری که همیشه پول حرف اول را می‌زند، در بحث ترجمه معماری پیدا کردن یک مترجم خوب و متخصص امر بسیار دشواری شده است. بسیاری از دانشجویان و فعالان رشته معماری، همیشه دغدغه پیدا کردن یک شرکت یا دارالترجمه برای ترجمه تخصصی معماری را دارند. علاوه بر ترجمه تخصصی یکی دیگر از مشکلات این افراد پیدا کردن ترجمه کتاب معماری و ترجمه مقاله معماری است. زیرا بسیاری از این کتاب‌ها و مقالات به زبان انگلیسی هستند، و هنوز ترجمه‌ای برای آن ارائه نشده است. ترجمه بازار با سابقه درخشان خود در زمینه ترجمه معماری توانسته به نیاز بسیاری از این افراد پاسخ دهد.

زمان ترجمه متون مرتبط با رشته معماری


یکی از مباحثی که ترجمه بازار روی آن بیش از حد متمرکز است، تحویل کار در زمان مقرر و حتی زودتر از آن است. با اینکه ترجمه معماری کاری کاملا دشوار و تخصصی است، اما مترجمان مجرب و متخصص ترجمه بازار به راحتی می‌توانند ترجمه تمام متون شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند، و حتی ترجمه مقاله را به شکلی اصولی به پایان برسانند.

البته مدت زمانی که طول می‌کشد تا یک ترجمه به اتمام برسد، بستگی به تخصصی بودن آن و تعداد کلمات متن دارد، اما ترجمه بازار متعهد است تا این خدمات را به نحو احسن در زمانی کوتاه انجام دهد، تا خیال شما از بابت آن آسوده باشد. بسیاری از افراد نیز بسته به نیاز خود، به دنبال ترجمه فوری متون مربوط به معماری هستند. ترجمه بازار با مترجمان بسیاری که دارد، می‌تواند ترجمه معماری را فارغ از حجم آن در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل شما بدهد. کارشناسان ما آماده هستند تا با بررسی متن به شما اعلام کنند که زمان ترجمه چقدر طول خواهد کشید.

ترجمه متون معماری

هزینه‌های ترجمه متون مرتبط با رشته معماری


ترجمه بازار همیشه به فکر مشتریان خود است، و توانسته با حذف واسطه‌های بین مشتری و مترجم، هزینه‌های ترجمه معماری را تا حد زیادی کاهش دهد. تمامی قیمت‌ها در ترجمه بازار به شکل رقابتی در نظر گرفته شده است، که می‌توان گفت پایین‌ترین قیمت ترجمه معماری در بین مترجمین است.

یکی دیگر از خدماتی که ترجمه بازار برای شما مشتریان عزیز در نظر دارد، پرداخت هزینه ترجمه به صورت مرحله‌ای است، و نیاز ندارید تا کل هزینه را یکجا پرداخت کنید. برای مثال در ترجمه کتاب رشته معماری، کارشناسان ما با تقسیم کتاب به بخش‌های مختلف و تحویل آن به صورت بخش بخش، باعث خواهند شد تا نیازی به پرداخت کل هزینه ترجمه کتاب نباشد.

روش ثبت سفارش ترجمه متون مرتبط با رشته معماری


ثبت سفارش در سایت ترجمه بازار بسیار آسان است، و تنها با چند کلیک می‌توانید نسبت به ترجمه مهندسی معماری اقدام کنید. مراحل ثبت سفارش در این سایت به ترتیب زیر است:

  1. پر کردن فرم اطلاعات، و ارسال متن برای بررسی توسط کارشناس
  2. صدور پیش فاکتور رایگان جهت اطلاع شما از زمان و قیمت ترجمه معماری
  3. تایید پیش فاکتور و پرداخت هزینه ترجمه
  4. دریافت متن ترجمه شده پس از زمان تعیین شده

همچنین در ترجمه معماری توسط ترجمه بازار، امکان ارائه خدمات ترجمه حضوری نیز وجود دارد. در صورت نیاز، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، و برای قرارهای کاری خود نیز درخواست مترجم همزمان کنید و از این خدمات بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های ترجمه مقاله معماری


یکی از نکاتی که ترجمه بازار روی آن حساسیت به خرج می‌دهد، انجام صحیح ترجمه است، زیرا به سرنوشت ساز بودن و اهمیت انتقال صحیح دانش واقف هستیم. ترجمه معماری نیز یکی از متونی است که باید به شکلی صحیح توسط مترجمین مجرب انجام شود، زیرا مباحث آن کاملا تخصصی است. مترجمین ترجمه بازار همه به ترجمه انگلیسی به فارسی معماری آشنا هستند و می‌توانند به بهترین نحو ممکن این متون را ترجمه کنند. علاوه بر این‌ها، انتخاب مترجم متخصص نیز به عهده ما است، و این افراد بر اساس داشتن وقت خالی و یا کاملا تصادفی انتخاب نمی‌شوند.

کارشناسان ما در مرحله اول به سنجیدن میزان سختی متن خواهند پرداخت، و سپس مترجمی مناسب برای آن انتخاب خواهند کرد. بعد از ترجمه نیز، متن به یک ویراستار کاملا حرفه‌ای داده می‌شود تا تمام نکات آن بررسی شود و بهترین ترجمه ممکن را به شما تحویل دهیم.

ترجمه متون معماری

حفظ و صیانت از متن‌های شما وظیفه ماس


یکی از ویژگی‌های بارز ترجمه بازار، تعهد بر حفظ و نگهداری از متون شما است. تمام متونی که به ما تحویل می‌دهید را از دسترسی دیگران حفظ خواهیم کرد، و تنها کارشناس و مترجم و ویراستار به آن دسترسی خواهند داشت. برای مثال در ترجمه کتاب مهندسی معماری که بحثی تخصصی است، متن آن در هیچ جایی نباید منتشر شود، تا تمام حقوق کپی رایت آن متعلق به خود شما باشد. علاوه بر حفظ متون شما، در ترجمه معماری هیچ گونه افراد دیگر دخیل نیستند، و متن بعد از ترجمه فقط برای شما ارسال خواهد شد. گارانتی ما امانت‌داری، برای جلب اطمینان شما است.

امکان ترجمه فارسی به انگلیسی متون


همانطور که گفته شد، مترجمین ترجمه بازار همه به ترجمه انگلیسی به فارسی معماری واقف هستند، اما این تنها ویژگی ما نیست. مترجمین مجرب ما می‌توانند کلیه متون و مقالات مورد نیاز را برای انتشار به زبان انگلیسی نیز ترجمه کنند. اگر نیاز به ترجمه فارسی به انگلیسی معماری دارید، قطعا بهترین سایت را برای انجام خدمات ترجمه انتخاب کرده‌اید.

ترجمه تخصصی ژورنال‌های معتبر


یکی دیگر از ویژگی‌های ترجمه بازار در ترجمه معماری دانش بالای مترجمان ما است. مترجمین این سایت با دانش بالا و توانایی خود می‌توانند در انتقال دانش از زبان‌های دیگر به زبان فارسی دیگران را یاری کنند. ترجمه بازار می‌تواند ژورنال‌های معتبر خارجی، مجلات روز معماری و ترجمه مقاله مهندسی معماری را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با هزینه‌ای بسیار کم انجام دهد.

ترجمه متون معماری

انجام ترجمه حرفه‌ای رشته معماری در ترجمه بازار


ترجمه بازار مفتخر است که بیش از 10 سال در خدمت رسانی به شما فعال بوده و این افتخار حاصل اعتماد شما مشتریان عزیز است. ما در ترجمه بازار به شما گارانتی 100 درصد واقعی می‌دهیم که بهترین خدمات را ارائه می‌کنیم. علاوه بر خدمات کاملا تخصصی، کارشناسان ما آماده پاسخگویی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سوالات شما در زمینه ترجمه معماری هستند. شاید لازم باشد برای اینکه بدانید چطور می‌توانید یک مرکز ترجمه مناسب را انتخاب کنید، به این مطلب سری بزنید.

سوالات شما

با سلام، آیا امکان ترجمه متون مربوط به معماری داخلی نیز در این سایت وجود دارد؟

ترجمه بازار می‌تواند در تمام رشته‌ها، و گرایش‌های آن‌ها به ترجمه متون مورد نیاز شما بپردازد. در ترجمه معماری برای دانشجویان، حتی تا مقاطع بالاتر نیز برای ترجمه بازار امکان پذیر است.

آیا امکان برقراری ارتباط با مترجم برای گوشزد نکات کیفی وجود دارد؟

ترجمه بازار به شما متعهد است که کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. به همین خاطر نیازی نیست تا شما با مترجم در ارتباط باشید، در صورت نارضایتی می‌توانید موارد را به کارشناسان گزارش دهید.

آیا امکان انجام ترجمه معماری فوری در ترجمه بازار وجود دارد؟

خدمات ترجمه بازار بسیار متنوع است، و در قبال هر نیازی، راهکاری نیز برای شما در نظر گرفته شده است. انجام ترجمه فوری در ترجمه بازار با استفاده از چند مترجم به صورت همزمان انجام می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.