ترجمه تخصصی بانکداری

ترجمه بانکداری | خصوصیات یک ترجمه بی‌نقص در این رشته بسیار حساس

ترجمه مقالات بانکداری


بانکداری و مدیریت بانکی از رشته های علوم انسانی است که با پیشرفت علوم بانکی و توسعه اقتصادی در کشورهای جهان پا به عرصه گذاشته است و امروزه اشکال نوینی نظیر بانکداری الکترونیک را به خود گرفته است. از همین‌رو ترجمه بانکداری نیز برای انتقال دانش کشورهای مختلف به کمک گسترش دادن این رشته بسیار پرطرفدار آمده است.

این رشته شامل 145 واحد در مقطع کارشناسی است که از بین آنها 23 واحد دروس عمومی، 29 واحد دروس پایه، 93 واحد دروس تخصصی هستند. افرادی که پا به این عرصه می‌گذارند بایستی علاقه بسیار زیادی به مدیریت داشته باشند و ریاضی قوی دارا باشند.

از دروس اختصاصی که به ترجمه متخصص بانکداری احتیاج دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

‌اصول بانکداری

بانکداری داخلی 1و 2

بانکداری خارجی 1و2

پول و بانک

نظریه های پول

امور مالی بین المللی

سازمان های مالی و پولی بین المللی

ارزیابی طرح های اقتصادی

حسابرسی داخلی بانک ها

توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

زبان تخصصی بانکداری 1 و 2

ترجمه تخصصی متون بانکداری


برگردان مقاله بانکداری می‌بایست توسط مترجمینی انجام گیرد که مطالعات مناسبی در زمینه های اقتصادی نظیر معاملات، قراردادها و امور بانکی داشته باشند. همچنین باید توجه داشت که برخی از اصطلاحات مشابه در رشته‌هایی نظیر اقتصاد در رشته بانکداری تعبیر دیگری دارد و از این موضوع نباید غافل شد. چرا که ترجمه کردن رشته بانکداری به دست مترجمین متخصص رشته‌های دیگر می‌تواند ابهاماتی را برای خواننده ایجاد کند که برای موسسه ترجمه، خود مترجم و مشتری بسیار بد خواهد شد. نباید از اهمیت ترجمه بی نقص و پویای رشته بانکداری غافل شد. اهمیت ترجمه فارسی به انگلیسی متون بانکداری نیز بسیار زیاد است. پس به مراکز ترجمه معتبر اعتماد کنید و آینده شغلی و تحصیلی  خود را به خطر نیندازید.

ترجمه کتاب بانکداری با گارانتی کیفیت ترجمه


کارشناسان ترجمه بازار در تمامی ساعات شبانه روز با بررسی دقیق متن‌های ارسالی شما، سفارشات را در گرایش های مختلف تفکیک می‌نمایند و به مترجم مرتبط با گرایش مورد نظر می‌سپارند. از این جهت، ما در ترجمه بازار این اطمینان را به شما خواهیم داد که ترجمه کتاب‌‌های بانکداری به دست فارغ التحصیلان و یا مترجمینی که اطلاعات مکفی در مورد رشته بانکداری دارند ترجمه خواهد شد.

همچنین در کنار مترجم اصلی، یک ویراستار زبده نیز در تیم مترجمین ترجمه بازار مشغول ویرایش کردن متون تولید شده برای رفع اشکال نهایی و سلیس بودن متن ترجمه استفاده می‌شود.

ترجمه مقالات بانکداری


نیاز به ترجمه مقاله بانکداری دارید؟ به دنبال مرکز ترجمه با نماد اعتماد الکترونیک می‌گردید؟ باید بدانید در ترجمه بازار پس از برگزاری آزمون های عمومی از آزمون های اختصاصی خاصی برای گلچین کردن مترجمین در رشته های مختلف علوم انسانی نظیر بانکداری انجام می شود و ما از این طریق مترجمین آشنا به این حوزه را در گروه خود استخدام می نمائیم. شما می‌توانید ترجمه مقاله بانکداری را به صورت کاملا آنلاین در هر کجای ایران به ما بسپارید.

ما آماده انجام ترجمه تخصصی بانکداری با کیفیت مطلوب برای شما هستیم.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.