ترجمه مقاله برق

ترجمه متون تخصصی برق

مهندسی برق از آن دست رشته‌هایی است که در سال‌های اخیر دانشجویان بسیاری را در زیرشاخه‌های متنوع خود جذب کرده است. از این‌رو مقالات بسیاری از این رشته مهندسی پرطرفدار در ژورنال‌های مختلف به چاپ رسیده است و ترجمه مهندسی برق و متون و مقاله های مختلف آن به شکل تخصصی اهمیت بالایی یافته است.

ترجمه مقاله مهندسی برق به عنوان یکی از پیچیده‌ترین ترجمه‌ها در بین رشته‌های مهندسی به شمار می‌رود که نیازمند به کارگیری مترجمین متخصص به این رشته در گرایش‌های مرتبط برای ترجمه تخصصی مهندسی برق است.

ترجمه مقالات مهندسی برق


رشته مهندسی برق یکی از آن دست رشته‌هایی است که با توجه به رشد روزافزون جمعیت و نیاز جامعه به انرژی و همچنین افزایش آگاهی مردم نسبت به استفاده از انرژی‌های پاک، مخاطبان خاص خودش را داشته است و روزانه هزاران مقاله در زبان‌های مختلف درباره صنعت برق تولید می‌شوند. امروزه ترجمه مقالات مهندسی برق یکی از ملزومات این رشته پرطرفدار است. بروز بودن اطلاعات فنی در حوزه برق می‌تواند یکی از ضروریات دانشجویان این رشته باشد.

مهندسی برق خود به 6 گرایش اصلی تقسیم می‌شود که هر کدام از آن‌ها به چندین زیرشاخه. به طور کلی 6 گرایش مهندسی برق به شرح زیر است:

گرایش الکترونیک

گرایش برق قدرت (سیستمهای انرژی الکتریکی)

گرایش مخابرات

گرایش کنترل

گرایش سیستم‌های دیجیتال

گرایش بیوالکتریک

از آنجایی که مخاطبانِ مقالات و متون تخصصی برق اکثرا دانشجویان و مهندسین فعال در این حوزه هستند، ترجمه‌ مقاله برق به شکل بی‌کیفیت می‌تواند در روند ساخت یک پروژه، دستاورد نوین و یا حتی تحقیق اثر منفی گذارد. همچنین با توجه به داشتن اصطلاحات فوق تخصصی این رشته که با فرمول‌های ریاضی و مفاهیم اصلی دیگر رشته‌ها همراه می‌شوند، ترجمه متون برق را نمی‌توان به دست مترجمین دیگر رشته‌ها سپرد.

ترجمه کتاب‌های مهندسی برق


در ترجمه بازار برای ترجمه گرایش‌های مختلف برق از فارغ‌التحصیلان ممتاز همان گرایش استفاده می‌شود و برای بکارگیری هرچه بهتر ترجمه از زبان مبدا به زبان فارسی نیز دست آخر متن تولید شده توسط ویراستار بازنگری خواهد شد.

ترجمه بازار مترجمین متون و مقالات گرایش‌های زیر را برای ترجمه مقاله مهندسی برق در اختیار دارد:

برگردان تخصصی مهندسی برق – الکترونیک

برگردان تخصص مهندسی برق – قدرت (سیستمهای انرژی الکتریکی)

برگردان تخصص مهندسی برق – مخابرات

برگردان تخصصی مهندسی برق – کنترل

کارشناسان ترجمه بازار در تمامی ساعات شبانه روز با بررسی دقیق متن‌های ارسالی شما، سفارشات را در گرایش های مختلف تفکیک می‌نمایند و به مترجم مرتبط با گرایش مورد نظر می‌سپارند.

تفکیک گرایش‌های مختلف مهندسی برق بر حسب کیفیت درخواستی شما در هنگام ثبت سفارش انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید با خیال آسوده ترجمه مقاله مهندسی برق را در هر دو حالت انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به سایت ما بسپارید و در زمان درخواستی تحویل بگیرید.

مترجمین ما سابقه ترجمه مقالات تخصصی از انواع ژورنال‌های عمومی نظیر ساینس دایرکت و اسپرینگر و انواع ژورنال های تخصصی برق نظیر IEEE را دارا هستند. هزینه ترجمه مقالات این رشته در ترجمه بازار بسیار پائین است و با قیمت بسیار مناسب و بصرفه ارائه می‌شود. همچنین جهت ترجمه سایر رشته‌های فنی و مهندسی مانند: ترجمه متون کامپیوتر، ترجمه متون مکانیک، ترجمه متون مهندسی مواد و … می‌توانید روی ترجمه بازار حساب ویژه بازکنید.

برای سفارش ترجمه تخصصی مهندسی برق می‌توانید از فرم ثبت سفارش استفاده کنید.

سوالات پر تکرار در ترجمه

هزینه ترجمه مقاله رشته مهندسی برق چقدر است؟

هزینه‌ها به تعداد کلمات متن(تعداد صفحه)شما بستگی دارد. برای برآورد قیمت باید مقاله را برای ما ارسال کنید.

ترجمه مقاله چقدر طول می‌کشد؟

سرعت ترجمه به انتخاب شما بستگی دارد. اگر نیاز فوری داشته باشید از ترجمه فوری استفاده کنید تا در سریعترین زمان انجام شود.

کیفیت ترجمه مقاله برق چطور است؟

تمام ترجمه‌های مجموعه ترجمه بازار با بالاترین سطح کیفیت انجام شده و توسط تیم کنترل کیفیت بررسی می‌شود.

4.8/5 - (12 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.