ترجمه فوری در ترجمه‌بازار

ترجمه فوری و به صرفه , ترجمه مقاله , ترجمه تخصصی , ترجمه با تایپ رایگان , ترجمه کتاب از خدمات ویژه مرکز ترجمه بازار به شمار می روند. علت ویژه بودن این خدمات این است که می بایست علی الرغم تحویل سریع و فوق سریع ترجمه به مشتری، کیفیت ترجمه نیز در حد بالایی قرار داشته باشد و دچار تغییر نگردد.

یکی از مزیت های ترجمه فوری مقاله در ترجمه بازار هزینه پائین آن نسبت به اکثر مراکز ترجمه کشور است؛ به طور معمول هزینه خدمات ترجمه سریع در مراکز ترجمه آنلاین با ضریب دو برابر محاسبه می شود که در ترجمه بازار برای رفاه حال مشتریان از ضریب 1/5 الی 1/7 استفاده می گردد که ترجمه سریع و به صرفه را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

ما برای انجام ترجمه مقاله و متن با سرعت بالا راه‌کارهای زیر را اجرایی می‌کنیم:

برگزاری آزمون های ترجمه فوری از مترجمین


اگر متنی برای ترجمه دارید و زمان کمی برای آن در نظر گرفته‌اید باید بدانید که ترجمه بازار محل مناسبی برای انجام آن است. در ترجمه بازار مترجمینی که برای ترجمه فوری انتخاب می شوند، افرادی هستند که از لحاظ ترجمه با کیفیت و با سرعت بالا مورد سنجش قرار گرفته اند و کارایی آن‌ها در این نوع ترجمه اثبات شده است. این آزمون در بدو استخدام از تمام مترجمین گرفته شده و پس از کسب قبولی در آن امکان همکاری با ترجمه بازار را پیدا خواهند کرد. پس مطمئن باشید که در ترجمه فوری، کیفیت فدای سرعت نخواهد شد.

استفاده از ترجمه تیمی به جای انفرادی


در زمانی که حجم متون بالا بوده و نیاز به افزایش سرعت ترجمه باشد بایستی از ترجمه تیمی برای ترجمه فوری مقاله و متن استفاده شود؛ در این مواقع تیم‌های مناسب برای انجام ترجمه سریع مقاله و متن تشکیل خواهد شد. دلایل انتخاب یک تیم به جای فرد برای ترجمه متون طولانی بدین شرح است:

در ترجمه تیمی سرعت ترجمه بالاست

قطعا سپردن ترجمه یک مقاله تخصصی چندین صفحه‌ای به یک مترجم، هم زمان بر خواهد بود و هم افت کیفیت را به همراه خواهد داشت. در چنین مواقعی از یک تیم ترجمه استفاده می‌شود تا سرعت کار بالا رفته و ترجمه فورا به دست سفارش دهنده برسد.

در ترجمه تیمی کیفیت ترجمه بالاست

خستگی و در نهایت از هم گسیختگی ذهنی در ترجمه فوری کتاب باعث افت کیفیت ترجمه نهایی خواهد شد. اینجاست که ترجمه چنین متونی را باید به کمک چند مترجم انجام داد. لازم به ذکر است این کار با نظارت کامل ناظر کیفی ترجمه انجام خواهد شد و در نهایت متن ترجمه شده با کیفیت بالا تحویل شما خواهد شد. 

ترجمه فوری انگلیسی به فارسی

ترجمه زبان انگلیسی به فارسی پرکاربرترین نوع ترجمه است. روزانه افراد بسیار زیادی از اساتید دانشگاه گرفته تا دانشجویان و علاقه‌مندان به کسب و علم و دانش و یا حتی شرکت‌های بازرگانی و افرادی که قصد مهاجرت دارند بای ترجمه متون خود نیاز به مترجم دارند. ترجمه فوری متون انگلیسی به فارسی یک از خدمات تخصصی در ترجمه بازار است.

ترجمه فوری فارسی به انگلیسی

برای ترجمه متون فارسی به انگلیسی روش‌های زیادی وجود دارد. از مترجم گوگل گرفته تا مترجم انسانی با تجربه. هردوی این‌ها توانایی ترجمه فوری متون فارسی به انگلیسی را دارند. اما کیفیت نهایی متن ترجمه شده از زمین تا آسمان با هم متفاوت است. پیشنهاد می‌کنیم اگر نیاز به ترجمه فوری فارسی به انگلیسی دارید و کیفیت ترجمه برای شما مهم است از ترجمه بازار کمک بگیرید.

استفاده از مترجمین با کیفیت مشابه برای ترجمه 


شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که در ترجمه تیمی، کیفیت ترجمه کم نمی‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر! از آنجائیکه در ترجمه تیمی امکان عدم تطابق میان کیفیت ترجمه مترجمین مختلف وجود دارد، مترجمین با کیفیت مشابه برای ترجمه فوری انتخاب می شوند تا کیفیت متن صدمه ای نبیند. پس در این خصوص خیالتان راحت باشد.

درچه زمینه‌هایی ترجمه فوری انجام می‌شود

ترجمه فوری در تمام متون از قبیل مقاله، متن و کتاب انجام خواهد شد. دانشجویان و اساتید دانشگاه از جمله مشتریان پروپاقرص ترجمه بازار هستند. در ترجمه بازار خدمات ترجمه مقاله و متن در بیش از صد رشته تخصصی دانشگاهی تحت پوشش انجام می گیرد که می توانید لیستی از این رشته‌ها را در صفحه ترجمه مقاله مشاهده نمائید .

همچنین در صورت تمایل به برآورد سریع سفارش توسط ترجمه بازار می توانید سفارش ترجمه خود را جهت صدور پیش فاکتور در مدت کمتر از یک ساعت از طریق لینک فرم ثبت سفارش برای ما ارسال نمائید.

هزینه ترجمه فوری چطور محاسبه می‌شود

در ترجمه سریع تفاوت قیمتی نسبت به ترجمه عادی لحاظ شده است. اما این تفاوت قیمت بسیار ناچیز است. کارشناسان ترجمه بازار به شما توصیه می‌کنند در صورتی که عجله‌ای برای ترجمه ندارید از سرویس ترجمه عادی استفاده کنید. اما در صورتی که به هر دلیلی عجله دارید کافیست با پرداخت مبلغی ناچیز که پس از ثبت سفارش اعلام خواهد شد از سرویس ترجمه فوری استفاده کنید. 

برای ترجمه فوری از کجا شروع کنیم؟

متنی برای ترجمه فوری دارید؟ پس همین حالا با پر کردن فرم ثبت سفارش شروع کنید. برای شروع وارد صفحه سفارش ترجمه شوید و فرم مربوطه را پر کنید. در این فرم از شما سوال خواهد شد که در چه تاریخی به متن ترجمه شده نیاز دارید؟ با پاسخ به این سوال می‌توانید همکاران ما در ترجمه بازار را در اعلام قیمت نهایی راهنمایی کنید. سرعت ترجمه، یکی از سه عامل تاثیرگذار در تعیین قیمت ترجمه است. پس به همین دلیل کارشناسان ترجمه بازار پس از بررسی مدت زمان ترجمه، برآورد قیمت را به صورت پیش فاکتور به ایمیل شما ارسال خواهند کرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
5 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ترجمه فوری کتاب، ترجمه فوری مقاله، ترجمه فوری عشق، ترجمه فوری عنوان، ترجمه فوری دل، ترجمه فوری سریال، ترجمه فوری فیلم، ترجمه فوری ترانه، ترجمه فوری شعر، ترجمه فوری ملودی، ترجمه فوری زبان، ترجمه فوری فرانسوی، ترجمه فوری آلمانی، ترجمه فوری روسی، ترجمه فوری انگلیسی، ترجمه فوری فارسی، ترجمه فوری نمایشنامه، ترجوه فوری دانشجویی، ترجمه فوری پایان نامه، ترجمه فوری متن، ترجمه فوری متن کوتاه، ترجمه فوری فیلم کوتاه، ترجمه فوری کتاب انگلیسی، ترجمه فوری عربی، ترجمه فوری ترکی، ترجمه فوری هندی، ترجمه فوری فیلم هندی، ترجمه فوری لهجه غلیط، ترجمه فوری فیلم هالیوودی، ترجمه فوری فیلم ترکی، ترجمه فوری داستان، ترجمه فوری رمان، ترجمه فوری مجله ترجمه فوری نامه، ترجمه فوری سایت، ترجمه فوری متن خصوصی، ترجمه فوری کتاب کودک، ترجمه فوری ایمیل اداری، ترجمه فوری تمام متون، ترجمه فوری فارسی به انگلیسی، ترجمه فوری انگلیسی به فارسی، ترجمه فوری روزنامه، ترجمه فوری کتاب نوجوان، ترجمه فوری بزرگسالان، ترجمه فوری کتاب انگلیزشی، ترجمه فوری کلیپ، ترجمه فوری ویدئو، ترجمه فوری روانشناسی، ترجمه فوری مهندسی، ترجمه فوری مداکر، ترجمه فوری تلفنی، ترجمه فوری آنلاین، ترجمه فوری قرارداد، ترجمه فوری اسناد، ترجمه فوری بازرگانی، ترجمه فوری تجاری، ترجمه فوری فارسی دری، ترجمه فوری پاکستانی، ترجمه فوری نروژی، ترجمه فوری فنلاندی، ترجمه فوری بلغاری، ترجمه فوری ارمنی، ترجمه فوری کتاب نایاب، ترجمه فوری پژوهشی، ترجمه فوری مقاله isi ترجمه فوری یک ساعته ترجمه فوری خیلی زود، ترجمه فوری آنلاین

4.8/5 - (155 امتیاز)
5
0
نظر شما در مورد این مطلب چیه؟x