ترجمه یونانی به فارسی و فارسی به یونانی

 

به یونان سرزمین فلاسفه خوش آمدید!

بدون شک یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های موجود در دنیا زبان یونانی است. زبانی با مستنداتی که نشان از قدمت 3500 ساله آن می‌دهد. به همین دلیل با قاطعیت می‌توان گفت که زبان یونانی از تمامی زبان‌های خانواده گفتارهای هندی و اروپایی قدیمی‌تر است. همچنین زبان یونانی با سایر زبان‌های هندواروپایی نمی‌تواند در یک گروه قرار بگیرد. این روزها باز هم افراد زیادی پیدا می‌شوند که نسبت به آثار ادبی همچون هومر، آشیل و سوفکلس علاقه داشته باشند. اینجاست که یکی از نیازها و کاربردهای ترجمه یونانی پدیدار می‌شود. ما در سایت ترجمه بازار آمادگی داریم تا بهترین خدمات مربوط به ترجمه این زبان کهن سال را در اختیار شما قرار دهیم.

ترجمه یونانی

نگاهی کوتاه به زبان یونانی


زبان یونانی زبانی از شاخه زبان‌های هندواروپایی بوده و بنابر مستندات موجود قدیمی‌ترین زبان این شاخه است. الفبای یونانی بیش از 3500 سال قدمت دارد و به نحوی آن را جدی برای خط لاتین می‌نامند. این زبان نقش بسیار پررنگی در فرهنگ غربی دارد. تاثیر زبان یونانی بر دین مسیحیت و مردمان اروپا به شکلی چشمگیر پر رنگ بوده است. زبان یونانی را زبان بیزانسی نیز می‌نامند. در دوران امپراطوری بیزانس، زبان یونانی به عنوان زبان اصلی آن امپراطوری انتخاب شد. امروزه سخنوران زبان یونانی نوین را در کشورهای یونان و قبرس و مناطقی از حاشیه دریای مدیترانه و دریای سیاه می‌توان یافت.

ترجمه تخصصی یونانی به فارسی و فارسی به یونانی


یکی دیگر از خدمات که برای زبان یونایی در ترجمه بازار وجود دارد. امروزه شرکت‌های ایرانی شرکایی در کشور یونان یا سایر کشورها با این زبان دارند. قطعا در طول انجام معاملات تجاری یا انتقال اسناد نیاز به ترجمه زبان یونانی بیشتر حس می‌شود. همچنین عده بسیار زیادی برای انجام کارهایی نظیر مهاجرت یا ادامه تحصیل به چنین خدمات ترجمه‌ای نیاز پیدا می‌کنند. ترجمه متن یونانی با هر موضوع یا کاربردی دیگر موردی است که اهمیت خدمات تخصص ترجمه به این زبان را نشان می‌دهد.

ما متون شما به زبان یونانی را به دست مترجم متخصص با همان موضوع می‌سپاریم. با این روش ترجمه تخصصی متن توسط مترجمی انجام می‌شود که سابقه تحصیل آکادمیک یا کار در همان موضوع را دارد. به همین دلیل متن با بیشترین کیفیت ممکن به زبان فارسی بازگردانده خواهد شد.

خدمات ترجمه فارسی به یونانی


شرکت‌های که با شرکای یونانی خود مدام در حال انجام معاملات مختلف هستند، باید متون فارسی مختلفی را برای شرکای خود بفرستند. متون قرارداد، بروشورها یا تشریح همایش‌ها مختلف که همگی در این دسته قرار می‌گیرند. قطعا یک ترجمه فارسی به یونانی اشتباه برای چنین افرادی حکم یک شکست تجاری در کسب و کارشان را دارد.

همچنین دانشجویانی که قصد ارسال مدارک خود به دانشگاه‌های کشور یونان را دارند باید از یک مرکز حرفه‌ای کمک بگیرند؛ زیرا یک اشتباه ترجمه‌ای در مدارک ارسالی آینده دانشجویان را تغییر خواهد داد. ما در مجموعه ترجمه بازار آمادگی داریم تا متون فارسی شما را به بهترین مترجم زبان یونانی خود بسپاریم. مطمئن باشید که با انجام این کار ترجمه یونانی متون شما به بهترین شکل انجام می‌شود. 

شهر آتن پایتخت کشور یونان و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور است. این شهر با جمعیت نزدیک به 4 میلیون نفری یکی از شهرهای آلوده در میان کلان شهرهای اروپاست. نام آتن از الهه خرد و جنگ به نام آتنا گرفته شده است. آتن شهری‌ست که سربازان خشایارشاه در 480 سال قبل از میلاد مسیح آن را فتح کردند. این شهر بعدها توسط ترک‌های عثمانی محاصره و غارت شد. این شهر موزه‌ای از آثار باستانی است که برای هزاران سال پابرجا مانده.

ترجمه فوری زبان یونانی


بسیاری از دانشجویان، اساتید، افراد جویای کار یا تحصیل در یونان نیاز دارند تا متنی یونانی را در سریعترین زمان به فارسی ترجمه کنند. ما به چنین ترجمه‌ای ترجمه فوری یونانی می‌گوییم. این نوع ترجمه شرایط خاص خودش را دارد و باید بادقت بالایی انجام شود. پس از آن نیز باید توسط یک مترجم ارشد بازبینی شود تا از نظر کیفیت ترجمه  عاری از هرگونه اشتباه باشد.

اگر نیاز به ترجمه فوری زبان یونانی به فارسی دارید حتما در انتخاب مترجم دقت کنید. ما در ترجمه بازار تمام تلاشمان را می‌کنیم تا متنی که قرار است در سریعترین زمان ترجمه شده و تحویل شود، بدون ایراد و کاهش کیفیت انجام شده باشد به همین دلیل ترجمه متون یونانی را با تضمین کیفیت 100% انجام می‌دهیم. این بدان معنی‌ست که برای ترجمه فوری کیفیت را فدای زمان نمی‌کنیم و با همان دقتی که متن عادی ترجمه می‌شود، متن فوری را نیزبا همان دقت ترجمه می‌کنیم.

 

الـــو ترجمــــه بــــازار؟

سفارش ترجمه یونانی به فارسی


خدمات ترجمه بازار بالاترین کیفیت را در میان تمام مترجمین آنلاین دارد. برای شما که قصد دارید تا متن یونانی را به فارسی ترجمه کنید همین حالا قیمت‌های ویژه‌ای در نظر گرفتیم که برای مشاهده آن می‌توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید. جهت اطمینان خاطر شما باید گفت که تمام مترجمین ترجمه بازار از طریق آزمون‌ و پیش شرط قبولی در آن استخدام می‌شوند و به طور مستمر تحت نظارت مترجمین ارشد هستند تا از کیفیت ترجمه‌های یونانی کاسته نشود.

برای سفارش ترجمه یونانی به فارسی و بالعکس روش‌های متنوعی وجود دارد که بهترین روش استفاده از فرم ثبت سفارش آنلاین موجود در وب سایت است که در کمتر از یک ساعت پس از ثبت سفارش برآورد قیمت ترجمه را به شما اعلام خواهد نمود. پس از آن می‌توانید با پرداخت آنلاین هزینه ترجمه، به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

ترجمه انواع فایل‌ها و فرمت‌ها​

ترجمه نامه و قرارداد از زبان یونانی به فارسی توسط مترجمین متخصصی زبان یونانی انجام می‌شود. برای ترجمه چنین متونی به مترجمین حرفه‌ای نیاز دارید تا آشنایی کاملی با زبان یونانی داشته و از لغات و اصطلاحات تخصصی بازرگانی این زبان اطلاعات کاملی دارند. برای سفارش ترجمه می‌توانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام کنید.

ترجمه کتاب از زبان یونانی به فارسی  


ترجمه کتب یونانی به فارسی یکی از نیازهای فرهنگی میان این دو کشور است. کشور مهد فلسفه در طول دوران چند هزار ساله خود فراز و نشیب‌های بسیاری را دیده و در این میان زادگاه اندیشمندان بسیاری درعلوم ریاضیات و فلسفه بوده است. این مشاهیر آثار مکتوب بسیاری را از خود به جای گذاشته‌اند که تا امروز نیز الهام بخش تولید آثار هنری بسیاری بوده است. 

به همین دلیل ترجمه یونانی به صورت کتاب را باید یکی از اقدامات مهم در برقراری ارتباط میان مردمان این دو کشور دانست. اگر قصد ترجمه کتاب یونانی دارید ما در ترجمه بازار به کمک مترجمین یونانی می‌توانیم با بالاترین کیفیت این کار را برای شما انجام دهیم. کافی‌ست در اولین فرصت سفارش خودر ا ثبت کنید.

قیمت ترجمه یونانی به فارسی و بالعکس


ما کمترین تعرفه را برای ترجمه زبان یونانی در نظر گرفته‌ایم تا هزینه انجام سفارش شما به کمترین میزان ممکن برسد. در ضمن برای شما بسته‌های تخفیف پلکانی را در نظر گرفته‌ایم تا در صورت افزایش حجم پروژه بتوانید از تخفیفات ترجمه بازار استفاده کنید. لازم است یادآوری کنیم که نحوه محاصبه قیمت ترجمه بر اساس نرخ هر کلمه انجام خواهد شد. برای اطلاع از قیمت ترجمه هر کلمه یونانی یا فارسی به جدول زیر مراجعه کنید. برای چشیدن لذت یک ترجمه دقیق و با کیفیت کافیست متن خود را به ترجمه بازار بسپارید.

ترجمه یونانی

فارسی به یونانی

ترجمه یونانی

یونانی به فارسی

5/5 - (8 امتیاز)