ترجمه زبان های زنده دنیا

یکی از راه‌های برقراری ارتباط فرهنگی و اقتصادی با دنیای غرب، ترجمه زبان های زنده به خصوص زبان‌های اروپایی است. از طرفی ارتباطات تجاری و فرهنگی با کشورهای درحال توسعه در قاره آسیا نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد. ترجمه بازار مرکزی است که راه را برای شما ساده‌تر می‌کند. ترجمه زبان های زنده دنیا به صورت تخصصی و روان کاری است که مترجمین ترجمه بازار هر روز و با عشق و علاقه، آن را برای مشتریان انجام می‌دهند.

خدمات ترجمه

ترجمه زبان‌ های آسیایی | کاملا تخصصی توسط ترجمه بازار

ما هم مثل سایر کشورهای آسیایی در قاره‌ای پهناور زندگی می‌کنیم. وسعت این قاره ما را وادار به برقراری ارتباطی نزدیک با سایر مردم قاره کهن می‌کند. دلایلی مثل تحصیل، کار، تجارت و حتی گشت و گذار از عواملی است که اهمیت آشنایی ما با سایر زبان‌های رایج در اسیا را دوچندان می‌کند. حال که برای رسیدن به هدفتان باید با سایز زبان‌های اسیایی آشنا شوید، بهتر است به جای یادگیری زبان و صرف وقت و هزینه بسیار، راه ساده‌تری راه انتخاب کنید. از آنجایی که یادگیری تمام زبان‌ها برای یک فرد امکان پذیر نیستف ما به شما ترجمه را پیشنهاد می‌دهیم. برای این کار کافی‌ست هر متنی که‌ می‌خواهید را در اختیار یک مترجم خبره در ترجمه بازار قرار  دهید.  

 

ترجمه عربی

ترجمه عربی


زبان عربی نیز یکی از زبان‌هایی است که تقاضای ترجمه تخصصی برای آن در کشور ما زیاد است. با توجه به ادبیات غنی عرب، افراد زیادی درخواست ترجمه متون عربی به  صورت تخصصی را دارند. از سوی دیگر با تشکیل اتاق بازرگانی مشترک بین ایران و امارات، شرکت‌های ایرانی زیادی روابط تجاری خود را در زمینه‌های مختلف دارویی، بهداشتی، خوراکی و … با شرکت‌های اماراتی آغاز کردند. بنابراین برای برقراری ارتباط و برگزاری جلسات، ضرورت ترجمه عربی به شکل تخصصی کاملا احساس می‌شود.

ترجمه چینی


امروزه با توجه به گسترش روزافزون سطحترجمه چینی روابط تجاری ایران و چین و دشواری یادگیری این زبان پرتکلم، بسیاری از افراد و شرکت‌ها نیاز به ترجمه تخصصی زبان چینی دارند تا بتوانند ارتباطات خود را با شرکای چینی تقویت کنند. سایت ترجمه بازار با داشتن مترجمین متخصص و مسلط به ترجمه چینی به صورت تخصصی می‌تواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.

ترجمه ژاپنی


زبان ژاپنی به 4 شکل نوشتاری مختلفترجمه ژاپنی نگارش می‌شود که این باعث سختی کار ترجمه تخصصی این زبان شده است. تاریخ پیدایش این زبان مشخص نیست اما امروزه بیش از 120 میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می‌کنند. زبان ژاپنی پراکندگی ندارد و اغلب سخنوران آن در ژاپن و تعداد بسیار محدودی در کره و تایوان وجود دارند. برای اینکه بتوانید متون ژاپنی را به صورت تخصصی ترجمه کنید باید از همان ابتدا بدانید که کار سختی پیش رو دارید. برای آشنایی بیشتر با ژاپن و ترجمه ژاپنی کلیک کنید.

ترجمه آذربایجانی


ترجمه آذربایجانیزبان ترکی آذربایجانی به دو گویش جمهوری آذربایجان و آذربایجان ایران صحبت می‌شود. این دو زبان تفاوت چندانی باهم ندارند و تنها عمده آن‌ها در تعدادی از واژگان است. واژگان بسیاری از زبان فارسی و عربی در زبان آذری دیده می‌شود که خود نمایانگر قرابت فرهنگی میان این کشورهاست. اگر قصد ترجمه تخصصی متن از زبان آذری به فارسی یا فارسی به آذری را دارید همین .حالا برای آشنایی بیشتر وارد صفحه ترجمه آذربایجانی‌ شوید

ترجمه روسی


زبان روسی شامل بیش از 250 میلیون روسیترجمه روسی زبان در سراسر دنیا می‌شود. این زبان اسلاوی یکی از زبان‌های پرکاربرد تجارت الکترونیک می‌باشد. برای همین اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون روسی به فارسی دارید می‌توانید از طریق لینک ثبت سفارش اقدام کنید یا همین حالا برای آشنایی بیشتر با ترجمه روسی به صورت تخصصی کلیک کنید.

ترجمه استانبولی


زبان ترکی یکی از پرطرفدارترین زبان‌های غیرترجمه ترکی استانبولی فارسی در ایران است. اگر شما هم قصد ترجمه تخصصی ترکی به فارسی یا بالعکس را دارید باید بدانید که ترجمه فیلم، ترجمه تخصصی کتاب یا ترجمه تخصصی متن بیشترین درخواست‌ها هستند. ما در ترجمه بازار مترجمینی را همراه خود داریم که تسلط کافی به زبان ترکی داشته و می‌توانند به تخصصی ترین شکل متون مورد نظرتان را ترجمه کنند. برای آشنایی بیشتر با زبان ترکی و ترجمه ترکی کلیکی کنید.

ترجمه کره‌ای


زبان کره‌ای (زبان هانگول) زبان مشترک شبه جزیره کره است که به دو بخش کره شمالی و کره جنوبی تقسیم شده است. با گسترش فیلم، سریال و موسیقی‌های کره‌ای(Kpop) در تمام دنیا، هر روز بر شمار طرفداران این زبان آسیایی افزوده می‌شود. اگر شماهم علاقه‌مند به این زبان یا نیازمند به ترجمه تخصصی متون کره‌ای هستید می‌توانید براحتی از طریق لینک ثبت سفارش اقدام به ترجمه تخصصی هرنوع متن کره‌ای از قبیل نامه، قرارداد، فیلم و فایل صوتی، کتاب و … کنید. ترجمه تخصصی به زبان کره‌ای در ترجمه بازار با بهترین کیفیت و دقت انجام خواهد شد. حهت آشنایی بیشتر با زبان کره‌ای  و ترجمه کره‌ای کلیک کنید.

ترجمه ارمنی


برای ترجمه ارمنی به فارسی به صورت تخصصیترجمه ارمنی میزبان آفلاین شما در ترجمه بازار خواهیم بود. ترجمه متون، کتب، مقالات و حتی نامه و قراردادهای تجاری نیز از جمله خدمات پرتقاضای ترجمه در ایران است. شما می‌توانید برای سفارش ترجمه، هر کجای ایران یا جهان که باشید وارد سایت ترجمه بازار شده و سفارش خود را ثبت کنید. ترجمه تخصصی ارمنی به کمک برترین مترجمین ارمنی و با تضمین 100% انجام می‌شود.

ترجمه کردی سورانی


ترجمه کردی سورانی یکی ازترجمه‌هایی‌ست که میان ترجمه کوردی سورانی تجار ایرانی بسیار پرکاربرد است. ترجمه بازار یکی از معدود مجموعه‌های ترجمه تخصصی کردی در ایران است که به کمک مترجمین کردی  با کیفیت بالا ترجمه می‌شود. جهت آشنایی بیشتر با ترجمه کردی سورانی کلیک کنید یا برای سفارش ترجمه کردی و استعلام قیمت به صورت رایگان وارد صفحه سفارش ترجمه شوید.

 

ترجمه زبان‌ های اروپایی | تخصصی و روان در ترجمه بازار

قاره اروپا مقصد تجار، دانشجویان و مهاجرینی است که از تمام نقاط دنیا برای زندگی بهتر و آینده روشن آن را انتخاب می‌کنند. برای برقراری ارتباط با مردم اروپا باید زبان آن‌ها را یاد بگیرید که بسیار سخت و به نوعی نشدنی است. اگر قصد فعالیت‌های اقتصادی با کشورهای اروپایی را دارید یا می‌خواهید متنی از زبان‌های اروپایی را ترجمه کنید باید بدانید بهترین راه، کمک گرفتن از یک مترجم با تجربه برای ترجمه زبان های زنده است. مترجمین ترجمه بازار با تسلط بر زبان‌های اروپایی آماده ترجمه تمام متون شما به فارسی یا بالعکس هستند. برای شروع کافی‌ست همین حالا سفارشتان را به صورت آنلاین و رایگان در ترجمه بازار ثبت کنید. 

 

ترجمه انگلیسی

ترجمه انگلیسی


 بر این اساس اولین جایگاه را به زبان انگلیسی می‌توان داد که در بیشتر از 106 کشور جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشتر کتب و مجلات علمی به این زبان نوشته شده است؛ به همین دلیل دانشجویان و اساتید تلاش می‌کنند با کمک این زبان اطلاعات علمی خود را افزایش داده و تحقیقات خود را در سطح بین‌المللی انتقال دهند. بنابراین این افراد برای ترجمه دانشجویی متون خود به مترجم انگلیسی به فارسی و برای چاپ مقالات خود در مجلات و ژورنال‌های معتبر خارجی به مترجم فارسی به انگلیسی نیاز خواهند داشت.

ترجمه آلمانی

ترجمه آلمانی


زبان آلمانی یکی از زبان‌هایی است که در اروپای مرکزی کاربرد بسیاری داشته و به عنوان زبان رسمی چندین کشور مثل اتریش و سوئیس به شمار می‌رود. ترجمه آلمانی به صورت تخصصی پس از انگلیسی در جایگاه دوم زبان‌های پرطرفدار در ایران قرار دارد. به علت وجود شرکت‌های اقتصادی بزرگ و دانشگاه‌های سطح بالا در این کشور، شرکت‌های تجاری ایرانی و دانشجویان زیادی به ترجمه تخصصی زبان آلمانی نیاز پیدا می‌کنند. البته نباید فراموش کنیم که آلمانی یکی از سخت‌ترین زبان‌های موجود در جهان است و مترجمین آن باید از تبهر بالایی برخوردار باشند تا کیفیت ترجمه تخصصی به سطح ایده‌آل برسد.

ترجمه اسپانیایی


شاید این نکته برای شما جالب توجه باشد که حدود 500 میلیون نفر در دنیا به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند و زبان رسمی 22 کشور جهان اسپانیایی است. به همین جهت سایت ترجمه بازار با گرد هم آوردن مترجمین مسلط به زبان اسپانیایی خدمات گسترده‌ای از جمله ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه تخصصی کتاب، اسناد اداری و تجاری، اعزام مترجم همراه و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین با گسترش روابط تجاری میان ایران و اسپانیا، توجه ویژه‌‌ای به ترجمه اسپانیایی به صورت تخصصی شده است. برای ترجمه متون عمومی و بی اهمیت می‌توانید از مترجم اسپانیایی به فارسی گوگل استفاده کنید.

ترجمه هلندی


زبان هلندی به دو گویش هلندی (Dutch) و هلندی-بلژیکی (Flemish) تقسیم بندی کرد. با وجود شباهت‌های میان این دو زبان، تفاوت‌هایی نیز در آن‌ها دیده ‌می‌شود. اما این تفاوت حتی کمتر از دو گویش انگلیسی و امریکایی‌ست. اگر نیاز به ترجمه متون هلندی دارید می‌توانید از مترجمین هلندی ما کمک بگیرید. برای آشنایی بیشتر با زبان هلندی و ترجمه هلندی کلیک کنید.

ترجمه پرتغالی


زبان پرتغالی متداول‌ترین زبان در نیمکرهترجمه پرتغالی جنوبی کره زمین است. بیش از 250 میلیون نفر در دنیا به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند که بیشتر آن‌ها در خارج از خاک پرتغالی و در کشورهای دیگر(از جمله برزیل)هستند. برای اینکه بتوانید ترجمه تخصصی پرتغالی با کیفیتی داشته باشید باید از یک مترجم انسانی باتجربه کمک بگیرید نه از مترجم‌های آنلاین مثل گوگل ترنسلیت. مجموعه ترجمه بازار آماده است تا متن شما را با بهترین کیفیت و کمترین زمان به صورت تخصصی ترجمه کند. برای آشنایی بیشتر با زبان پرتغالی و ترجمه پرتغالی کلیک کنید.

ترجمه فرانسوی


زبان فرانسوی یکی از زبان‌های پرکاربرد و دارای پراکندگی بسیار است. در تمام قاره‌ها اثراتی از زبان فرانسوی دیده می‌شود. قاره آفریقا بیشترین فرانسوی زبان‌ها را در خود جای داده است. برای اینکه با این زبان دیپلماتیک آشنا شوید کافی‌ست وارد صفحه ترجمه فرانسوی شوید. مترجمین فرانسوی در ترجمه بازار آماده ترجمه تخصصی فرانسوی به فارسی در کمترین زمان و بالاترین کیفیت هستند.

ترجمه روسی


زبان روسی شامل بیش از 250 میلیون روسیترجمه روسی زبان در سراسر دنیا می‌شود. این زبان اسلاوی یکی از زبان‌های پرکاربرد تجارت الکترونیک می‌باشد. برای همین اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون روسی به فارسی دارید می‌توانید از طریق لینک ثبت سفارش اقدام کنید یا همین حالا برای آشنایی بیشتر با ترجمه روسی به صورت تخصصی کلیک کنید.

ترجمه سوئدی


زبان سوئدی زبانی از حوزه جغرافیایی اسکاندیناوی‌ست که مورد استفاده تجار ایرانی قرار گرفته است. اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون سوئدی به فارسی دارید به یاد داشته باشید که متون حقوقی و قراردادهای تجاری بسیار با اهمیت هستند و نباید توسط هر فرد یا موسسه‌ای ترجمه شوند. ما به کمک مترجمین سوئدی توانایی ترجمه تخصصی تمام متون حقوقی با تضمین کیفیت را داریم. برای آشنایی بیشتر با ترجمه سوئدی کلیک کنید.

ترجمه نروژی


ترجمه زبان نروژی یکی از ترجمه‌های تخصصی است وترجمه نروژی مترجمین بسیار محدودی دارد. مترجمین نروژی با تجربه فراوان در ترجمه تخصصی متون نروژی در کنار شما خواهند بود. ترجمه تخصصی کتب نروژی، مقالات، فیلم و فایل صوتی و اسناد و قراردادهای تجاری از دیگر متونی‌ست که در ترجمه بازار و توسط مترجمین نروژی ترجمه می‌شوند. جهت آشنایی بیشتر با ترجمه نروژی کلیک کنید. شما می‌توانید برای سفارش ترجمه تخصصی نروژی به فارسی همین حالا روی این لینک کلیک کنید.

ترجمه دانمارکی


ترجمه تخصصی زبان دانمارکی نیز مانند سایر زبان‌های تخصصیترجمه دانمارکی شمال اروپا از سختی‌های خاصی برخوردار است. مترجمین این زبان باید با تمام قوائد و دستورات زبانی آن آشنا باشند. اگر نیاز به ترجمه تخصصی متون دانمارکی به فارسی یا فارسی به دانمارکی را دارید باید مترجمی بیابید که در کار خود حرفه‌ای و با تجربه باشد. ترجمه بازار چنین مترجمی را برای متن شما انتخاب می‌کند. برای آشنایی بیشتر با ترجمه دانمارکی کلیک کنید یا همین حالا برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی دانمارکی وارد شوید.

ترجمه فنلاندی


ترجمه فنلاندی به فارسی را باید یکی از سختترینترجمه فنلاندی انواع ترجمه تخصصی دانست که تنها از عهده معدود مترجمین این زبان بر می‌آید. بهترین پیشنهاد در ترجمه تخصصی زبان فنلاندی استفاده از یک مترجم انسانی است. ما در ترجمه بازار از کمک مترجمین خبره فنلاندی استفاد می‌کنیم تا ترجمه تخصصی را به صورت دقیق و بدون ایرادی انجام دهند. برای سفارش ترجمه فنلاندی می‌توانید از صفحه ثبت سفارش ترجمه کمک بگیرید.

ترجمه اوکراینی


ترجمه تخصصی زبان اوکراینی یکی از نیازهایترجمه اوکراینی مهاجرین، فعالین اقتصادی یا دانشجویانی‌ست که برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. در مجموعه ترجمه بازار مترجمین اوکراینی با تسلط بر زبان اوکراینی توانایی ترجمه تمام متون تخصصی از جمله مقاله، کتاب، اسناد و قراردادها را دارند. بهمین دلیل برای مطالعه بیشتر در خصوص زبان و ترجمه اوکراینی کلیک کنید یا برای سفارش ترجمه وارد شوید.

ترجمه ایتالیایی


زبان ایتالیایی از نوادگان زبان یونانی و زبان مردمترجمه ایتالیایی ایتالیاست. برای ترجمه تخصصی ایتالیایی به فارسی یا بالعکس باید از مترجم ایتالیایی کمک بگیرید. ما در ترجمه بازار از مترجمینی مجرب در ترجمه تخصصی زبان ایتالیایی استفاده می‌کنیم به همین دلیل اگر متنی برای ترجمه دارید، ترجمه بازار به صورت تضمینی متن شما را ترجمه خواهد کرد. کافی‌ست برای ثبت سفارش ترجمه کلیک کنید یا در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر با ایتالیا و زبان ایتالیایی وارد صفحه ترجمه ایتالیایی شوید.

خدمات ترجمه زبان‌ های زنده در ترجمه بازار


اهمیت خدمات ترجمه زبان های زنده روز به روز بیشتر می‌شود. از این رو سایت ترجمه بازار به همراه بهترین و خبره‌ترین مترجمان کشور تلاش کرده تا در زمینه‌های مختلف خدمات ترجمه زبان‌ های خود را ارائه دهد. این خدمات زبان‌هایی مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی، کشورهای اسکاندیناوی، عربی، ترکی استانبولی، هندی، چینی، کره‌ای، ژاپنی و … را پوشش کامل می‌دهند. در صورتی که به خدمات ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، اسناد، مترجم همراه، ترجمه فیلم و فایل صوتی احتیاج دارید می‌توانید روی سایت ترجمه بازار حساب ویژه باز کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)