ترجمه دانشجویی

این روزها وب سایت‌های ترجمه بسیاری برای دانشجویان فعالیت می‌کنند و گزینه‌های متعددی برای انتخاب بهترین سایت ترجمه دانشجویی فراهم است. اما نکته مهم در این انتخاب، داشتن نمونه ترجمه‌های روان است. هر فرد یا مجموعه با سابقه‌ای که در رزومه کاری خود نمونه ترجمه‌های روانی از زبان‌های خارجی به فارسی داشته باشد ارزش همکاری را خواهد داشت.

از آنجایی که هیچ دانشجویی تنها با دانستن یک زبان غیر فارسی مترجم نشده است، پس برای ترجمه متون دانشگاهی خود از مترجمین دانشجویی که قیمت نسبتا ارزانی دارند استفاده کنید.

اهمیت ترجمه دانشجویی

ترجمه دانشجویی نوعی از ترجمه ارزان است مکه مخاطب آن دانشجویان هستند. اگر شما هم درحال تحصیل در دانشگاه هستید حتما به ترجمه دانشجویی نیاز پیدا خواهید کرد. ترجمه مقاله، متن و کتب دانشگاهی یا علمی پژوهشی بخشی از خدماتی است که در مراکز ترجمه تخصصی با عنوان ترجمه دانشجویی یا ترجمه ارزان ارائه می‌شود. قیمت پایین همراه با کیفیت مناسب ترجمه باعث شده است تا ترجمه‌های دانشجویی طرفداران زیادی داشته باشد. از طرفی زمان تحویل پروژه ترجمه شده نیز اهمیت زیادی دارد. مترجی که درحال ترجمه دانشجویی است باید با تمام ویژگی‌های این نوع ترجمه آشنا باشد. ما در مرکز ترجمه بازار چنین مترجمینی را در اختیار داریم.

اگر سوالی دارید از کارشناس بپرسید

کیفیت ترجمه دانشجویی

بر خلاف قیمت ترجمه دانشجویی که بسیار ارزان و به صرفه است، کیفت ترجمه حد مطلوبی دارد. البته بنا به درخواست دانشجویان و بر اساس نوع و اهمیت پروژه دانشجویی، کیفیت ترجمه نیز تغییر می‌کند. به طور مثال کیفیت ترجمه در یک پروژه دانشگاهی بی اهمیت با کیفیت ترجمه یک مقاله ISI زمین تا آسمان فرق دارد. پس این نیاز و اهمیت پروژه است که کیفیت ترجمه را تعیین می‌کند. ما در ترجمه بازار، ترجمه دانشجویی ار در سه کیفیت برنزی، نقره‌ای و طلایی انجام می‌دهیم. شما می‌توانید هر کیفیتی که مدنظرتان است را انتخاب و درخواست ترجمه خود را ثبت کنید.

نکته مهم در کیفیت ترجمه دانشجویی روان بودن متن ترجمه شده است. ما در تمام سطوح کیفی ترجمه، این تضمین را به شما می‌دهیم که متن ترجمه شده بسیار روان و قابل فهم است. اما اگر علاوه بر کیفیت، تخصصی بودن متن نیز مدنظر شما باشید پیشنهاد می‌کنیم حتما از سطح کیفی طلایی برای ترجمه دانشجویی استفاده کنید.

گارانتی ترجمه دانشجویی


در تمام ترجمه‌های دانشجویی این تضمین را به شما می‌دهیم که تا 72 ساعت بعد از تحویل پروژه، می‌توانید هر ایرادی که در متن ترجمه شده دیده‌اید جهت رفع به ترجمه بازار اطلاع دهید. البته تمام پروژه‌ها پس از بازبینی برای شما ارسال می‌شوند اما کماکان این حق را دارید که کوچکترین ایرادی در متن ترجمه شده را به ما گوشزد کنید.

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه تخصصی و دانشجویی


در ترجمه دانشجویی امکان ترجمه تخصصی نیز وجود دارد. اگر پروژه شما مقاله تخصصی است یا برای ارائه به اساتید یا چاپ در مجلات علمی به آن نیاز دارید، ترجمه تخصصی بهترین راه ممکن است. در این ترجمه، پروژه به صورت کاملا تخصصی و مو به مو ترجمه می‌شود. به طبع قیمت ترجمه در چنین حالتی بیشتر خواهد شد اما نتیجه کار پروژه‌ای کاملا روان و تخصصی خواهد بود. ما در ترجمه بازار بر این باوریم که در ترجمه تخصصی نیز قیمت ارزان یا به اسطلاح قیمت دانشجویی را در نظر بگیریم.

ترجمه سریع دانشجویی


ترجمه فوری پروژه‌های دانشجویی بسیار با اهمیت است. هر پروژه‌ای که نیاز به ترجمه فوری دارد به کمک چند مترجم و بخش به بخش ترجمه خواهد شد. در نهایت هم با تایید سردبیر تحویل شما خواهد شد. در ترجمه بازار به کمک مترجمین فارغ‌التحصیل رشته‌های عمومی، فنی و مهندسی، پزشکی و علوم انسانی ترجمه دانشجویی را به شما ارائه می‌کنیم

سوالات متداول در زمینه ترجمه دانشجویی

قیمت ترجمه دانشجویی چقدر است؟

قیمت ترجمه بر اساس تعداد کلمات و زمان ترجمه ارزیابی می‌شود. برای تعیین قیمت به صورت رایگان، سفارش خود را ثبت کنید.

چه متونی را در ترجمه دانشجویی ترجمه می‌کنید؟

در ترجمه بازار تمام متون انگلیسی از قبیل مقاله، کتاب، یا هر متن دیگری به فارسی ترجمه می‌شود.

کیفیت ترجمه دانشجویی چقدر است؟

با خیال راحت سفارش‌تان را ثبت کنید چون تمام ترجمه‌ها دارای 72 ساعت گارانتی ترجمه هستند

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
0
نظر شما در مورد این مطلب چیه؟x